Najnowsze wpisy

14 listopada 2022

ARDEX G10 PREMIUM – elastyczna zaprawa fugowa

Słów kilka o fudze Ardex G10 Premium

Wyjątkowa niezawodność sprawia, że chemia budowlana Ardex jest bardzo często wybierana przez wykonawców. Wyroby tego niemieckiego producenta cechują się bezkompromisową jakością dlatego Ardex postrzegany jest jako najlepszy partner w sektorze chemii budowlanej. Ogromne doświadczenie przy doborze odpowiednich materiałów oraz wypracowane przez lata metody sprawiają, że proponowane rozwiązania spełniają oczekiwania profesjonalistów.

Ardex G10 Premium to elastyczna zaprawa fugowa ze specjalnymi wypełniaczami o bardzo gładkiej powierzchni. Cechują ją optymalne parametry robocze oraz wysoka stabilność koloru niezależnie od chłonności okładzin.

Po zmieszaniu z wodą powstaje bardzo wydajna zaprawa o konsystencji pasta – bardzo łatwa w nakładaniu. Po zwiazaniu charakteryzuje się wysoką odpornością na wnikanie wody oraz brudu.

Zakres stosowania:
Do wewnątrz i na zewnątrz. Na ściany i podłogi.

Do fugowania płyt i płytek:
– ceramicznych
– kamiennych i betonowych
– szklanych i mozaiki szklanej

Od 1 do 10 mm szerokości.

Firma ARDEX gwarantuje najwyższą jakość wyrobów, kontrolowaną na każdym etapie produkcji, począwszy od doboru surowców, aż po końcowy produkt. Zapraszamy do naszego biura handlowego, gdzie przedstawimy pełną oferta produktów tego producenta.

Blog
About mceramic