Najnowsze wpisy

23 maja 2022

Najpiękniejsze umywalki 2022 z Artceram i Flaminia

Najpiękniejsze umywalki 2022 z Artceram i Flaminia Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka
Jak dobrać rodzaj umywalki do naszej łazienki?

Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka,
Umywalka to jedno z podstawowych, klasycznych elementów wyposażenia łazienki. Przeznaczenie jest proste – służy do mycia rąk, czy więc wybór naszej umywalki jest równie prosty? Niestety, nie do końca. Na rynku istnieje wielu producentów, którzy w swoich ofertach posiadają naprawdę ogromny wybór umywalek. Jak w takim razie dobrać taką, która będzie funkcjonalna i zarazem idealnie dopasowana do naszych potrzeb?

alka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, Umywalka, 

 

Umywalka, każdego dnia, jest wykorzystywana wielokrotnie. Ma być funkcjonalna, mieć odpowiedni kształt, rozmiar, ale również ma stworzyć piękną ozdobę naszej toalety, czy łazienki. Wybór, tej jednej, jedynej, odpowiedniej umywalki musi być staranny i dobrze przemyślany.

Na rynku aż roi się od rodzajów umywalek. Producenci ścigają się w coraz to nowych, innowacyjnych rozwiązaniach, tego jakże prostego – ale i ważnego elementu. Przyjrzyjmy się zatem z bliska, co oferują nam producenci.
Pierwszy, najważniejszy wybór przed jakim przyjdzie nam stanąć – w jaki sposób będzie zamontowana nasza umywalka?
Czy ma być podwieszona? Wolnostojąca? A może powinna stać na blacie niczym piękna ozdobna misa? Sposób, w jaki będzie montowana jest ważny, zarówno pod kątem praktycznym – umywalka musi być dostosowana do wielkości pomieszczenia, ale również wizualnym. Wielkość samej umywalki również powinna być stosowna i proporcjonalna do wielkości wnętrza.
Standardowe wymiary, te najczęściej wybierane to 45, 50, 55 i 60 cm. Dla tych, których nie interesują konwencjonalne rozwiązania, znajdą się również umywalki o szerokości 30 cm, a nawet 180!

Następnym kryterium wyboru naszej wymarzonej umywalki jest materiał, z którego ma być wykonana. Wachlarz asortymentu jest bardzo szeroki. Niezmiennie, od wielu lat, królują umywalki ceramiczne, ponieważ się bardzo praktyczne. Pasują niemal do każdego wystroju i stylu pomieszczenia.
Kolejnym tworzywem, który oferują nam producenci umywalek jest kamień – marmur czy granit. Niezwykle wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości zachwycą najbardziej wymagających klientów! Ze względu na materiał, możemy także wyróżnić umywalki ze stali nierdzewnej czy emaliowanej – są one wyjątkowe trwałe, odporne na uszkodzenia, również łatwe w utrzymaniu czystości.

Producenci umywalek są gotowi spełnić wszystkie nasze wymagania i fantazje odnośnie umywalki. Na szczególną uwagę zasługują tutaj firmy Artceram czy Flaminia.
Już ponad 50 lat, Ceramica Flaminia zajmuje się produkcją ceramiki. Ten włoski producent stawia na wysoką jakość swoich wyrobów i innowacyjne rozwiązania.  Serie takie jak Doppio Zero , Bonola czy Bloom zachwycą każdego!


Bloom – stylowa umywalka, dostępna w czterech rozmiarach. Piękne geometryczne kształty świetnie wpasują się każde nowoczesne wnętrze.

Bonola – sama misa czy w parze ze stożkową kolumną? Kolekcja Bonola, to lekkość i harmonia. Umywalka z kolumną to świetne rozwiązanie do innowacyjnej i nowoczesnej łazienki.

Doppio Zero – komu babeczkę? Szeroka, pojemna umywalka, która swoim kształtem przypomina formę do ciasta. Nowoczesny element każdej łazienki! 

Ponieważ umywalka nie jest zwykłym detalem, a ważnym elementem pomieszczenia powinna nas zainteresować oferta włoskiego producenta ceramiki łazienkowej Artceram. Produkty tej firmy łącza w sobie innowację i klasykę przez co nadają wyjątkowego charakteru wnętrzu.

Umywalki tych włoskich producentów bez wątpienia nadadzą każdej łazience niepowtarzalnego klimatu.

Zapraszamy do dokonania wyborów, chętnie służymy fachową radą.

Blog
About mceramic