Najnowsze wpisy

15 października 2018

Atlas Concorde. Nowości na targach Cersaie 2018 okiem Płytki Śląsk Mceramic

Kolejny rok, kolejne propozycje od Atlas Concorde, które zachwycają wizjonerskim designem i niezwykłą jakością wykonania. Podczas prestiżowych targów Cersaie 2018 włoski producent płytek pokazał nowe kolekcje przeznaczone do wykończenia całego domu. Co będzie elektryzowało w tym roku? Zapraszamy na przegląd najnowszych trendów od Atlas Concorde – już wkrótce serie pojawią się także w naszym salonie, Płytki Śląsk Mceramic.

Marmurowy trop

Wielki powrót marmuru – tak w skrócie można opisać propozycje od Atlas Concorde. W najnowszej kolekcji dominują odcienie bieli i bakłażana, a to wszystko z delikatnym, naturalnym błyskiem, który dodatkowo podkreśli charakter wnętrza.

Kolejną interesującą propozycją zaprezentowaną podczas targów są płytki 3D. To modele znane już z poprzednich serii, jednak w nowej wersji urozmaicono je o strukturę nadającą jeszcze większe wrażenie przestronności. Dobrym przykładem jest tu kolekcja Arbor, która proponuje nam trójwymiarowe płytki, gdzie drewno przeplata się z przyciągającą wzrok strukturą.

Nowoczesna kuchnia z błyskiem

A jak wygląda kuchnia w wydaniu Atlas Concorde? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich amatorów ponadczasowych szarości, naturalnych inspiracji i loftowych klimatów, bo to właśnie one będą teraz królować w naszych wnętrzach. Płytki imitujące swoim wyglądem beton, a po drugiej stronie barykady modele przypominające ciepłe, wiekowe drewno – oto topowe propozycje. Warto bliżej przyjrzeć się tym modelom: to ponadczasowe i niezwykle eleganckie aranżacje, które z pewnością sprawdzą się w każdej kuchni.

Atlas Concorde to włoska fabryka płytek ceramicznych, która określenie „współczesne wzornictwo” wzniosła na zupełnie inny poziom. Każda z kolekcji marki to coś więcej, niż tylko produkt – to historia, która definiuje na nowo nasze wnętrze.

Produkty Atlas Concorde znajdziesz w salonie płytki Śląsk Mceramic. Czekają tam na Ciebie zarówno aktualne kolekcje, jak i nieco starsze serie, dzięki czemu z pewnością znajdziesz modele najbardziej odpowiadające Twojej wizji. Odwiedź nas w naszym punkcie lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Źródło: https://www.atlasconcorde.com

Blog
About mceramic