Najnowsze wpisy

15 czerwca 2017

Hotel Imperiale

Płytki Atlas Concorde w Hotelu Imperiale

Kolejne realizacje już za nami! Dostarczone przez Mceramic włoskie płytki Atlas Concorde można już podziwiać w oświęcimskim Hotelu Imperiale. Jakie konkretnie modele spotkamy w tym miejscu?

Stylowe, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne. Płytki ceramiczne Atlas Concorde to doskonała propozycja dla każdego budynku, gdzie eleganckie wykończenie musi iść w parze z uniwersalnością oraz komfortem użytkowania. To właśnie z tego praktycznego względu materiał ten znajdziemy w Hotelu Imperiale – czterogwiazdkowym obiekcie znajdującym się w Oświęcimiu.

Wybrane do realizacji projektu płytki sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynku. Prym wiodą motywy przyrody, czyli płytki nawiązujące wyglądem do naturalnych surowców. W przestrzeni hotelowej znajdziemy więc takie modele, jak Sunrock Jerusalem Ivory, czy Brave Coke. Całość uświetnia kolekcja Marvel w kolorze Bronze Luxury, która nadaje wnętrzu marmurowego, niepowtarzalnego blasku.

Brave, Coke (Atlas Concorde)

Brave, Coke

Marvel, Bronze Luxury (Atlas Concorde)

Sunrock, Jerusalem Ivory

Brave, Coke (Atlas Concorde)

Marvel, Bronze Luxury

W hotelu wykorzystano także serie Atlas Concorde Solution: Legend w kolorze Dark Oak, Block In w kolorze Bianco, Block w kolorze Grigio oraz Up w kolorze Black.

Legend Dark Oak Atlas Concorde

Legend, Dark Oak

Block in Bianco Atlas Concorde

Block In, Bianco

Block in Grigio Atlas Concorde

Block, Grigio

Up Black Atlas Concorde

Up, Black

Nie tylko Atlas Concorde

Podczas realizacji projektu wykorzystano również płytki innych, ważnych włoskich producentów takich jak Unicom Starker – płytka Flair Nutmeg, czy Living Ceramics – płytka Bera&Beren Light Grey.

Bera&Beren, Light Grey (Living Ceramics)

Bera&Beren, Light Grey

(Living Ceramics)

Flair, Nutmeg (Unicom Starker)

Flair, Nutmeg

(Unicom Starker)

Aktualności
About mceramic