Najnowsze wpisy

6 maja 2021

Nowe serie Atlas Concorde w MCeramic – Norde, Carve, Habitat 

Nowe serie Atlas Concorde w MCeramic – Norde, Carve, Habitat

Atlas Concorde znów zachwyca oryginalnością oraz niesamowitym designem swoich nowych serii. Ponownie prezentujemy nowości tego włoskiego producenta!

Seria NORDE – kolekcja o charakterystycznym kamiennym wyglądzie i bogatą gamą kolorów.
Płytki z serii Norde występują w czterech kolorach: Magnesio, Oro, Platino oraz Piombo. Kolekcja oferuje szeroką gamę rozmiarów, wykończeń oraz grubości płyt.

Seria 3D Wall Carve – seria płytek ściennych o efekcie 3D. Kolekcja składa się z pięciu różnych, trójwymiarowych tekstur i występuje w trzech kolorach: White, Ivory oraz Pearl. Ze względu na delikatny i minimalistyczny styl tej serii idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Habitat – Atlas Concorde proponuje projekt w całości poświęcony meblom. Habitat to elementy wyposażenia, umywalki, które łączą w sobie kreatywność i funkcjonalność. Meble łazienkowe Atlas Concorde są idealnym rozwiązaniem dla osób, które we wnętrzu cenią spójność i harmonię.

Wiosna to czas premier nowych kolekcji i przeglądu nadchodzących trendów. To również dobry moment na odświeżenie swojej przestrzeni, np. poprzez wprowadzenie do wnętrza designerskich płytek. Zapraszamy do nas! 

Blog
About mceramic