Najnowsze wpisy

6 lipca 2020

Betonowy minimalizm z Atlas Concorde

Betonowy minimalizm z Atlas Concorde

Beton to ostatnio bardzo modny i popularny dodatek, często spotykany w aranżacji wnętrz.

Swoją surowością sprawia wrażenie zimnego materiału, jednak dzięki umiejętnemu zastosowaniu go we wnętrzu możemy uzyskać niepowtarzalny efekt. Świetnym rozwiązaniem są płytki imitujące beton, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Włoski producent płytek Atlas Concorde posiada szeroki wybór takich płyt w swojej ofercie.  Ta włoska fabryka, gwarantuje najwyższą jakość oraz najlepszy design.

Boost 

Płytki z efektem betonu o zdecydowanym charakterze tworzą idealne tło w naszym wnętrzu. Kolekcja ta to odzwierciedlenie minimalizmu i doskonałości w każdym calu.
W serii Boost, płytki dostępne są w wielu wymiarach: od tych mniejszych 30×60, 60×60 poprzez kwadratowe 120×120, aż do wielkich formatów takich jak 120×240 lub 160×320 . Uniwersalny efekt betonu na płytkach gresowych występuje w kilku kolorach: white, pearl, grey , smoke , tarmac . Dodatkowo płytki ścienne występują w kolorze Sage oraz Red.

 

Boost Pro

Kolekcja ta oferuje betonowy efekt z poprzedniej serii Boost lecz w nowych, ciepłych odcieniach, dzięki czemu ożywia w ten sposób paletę kolorów, która w serii Boost była klasycznie szara. Delikatne przetarcia sprawiają wrażenie, że podłoga została wykonana ręcznie. Boost Pro został wzbogacony o szeroką gamę dekoracyjną, która może być stosowana w najróżniejszych pomieszczeniach. Dzięki szerokiemu wyborowi formatów, grubości płytek oraz wykończeń ta nowa kolekcja pozwala stworzyć wyrafinowane projekty o spójnym wyglądzie. Dodatkowo, oprócz ciepłych kolorów w serii tej znajdziemy dwa wyróżniające się odcienie : mustard oraz powder blue.

Raw

Kolekcja raw to połączenie elegancji z industrialnym charakterem betonu. Cztery wyjątkowe kolory płytek z efektem łuszczącego się tynku, można swobodnie ze sobą łączyć. Szeroka gama rozmiarów pozwala na nieograniczone projektowanie dowolnego rodzaju przestrzeni. Raw występuje w neutralnych tonach oraz w trzech eleganckich, efektownych kolorach.
Blog
About mceramic