Bio-dezynfekcja

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom w zakresie profesjonalnej dezynfekcji obiektów, jako oficjalny dystrybutor oferujemy innowacyjną technologię BIO-dezynfekcji opartą o naturalnym, nieszkodliwym dla człowieka i ekologicznym preparacie Bio ActiW.

Bio-dezynfekcja opiera się na zamgławianiu ultradźwiękowym, które aktualnie jest jednym z najefektywniejszych sposobów dezynfekcji pomieszczeń. W procesie tym, powstaje kwas podchlorawy, który jest biobójczą i wirusobójczą substancją, a przy tym w 100% bezpieczną dla ludzi i zwierząt. Badania międzynarodowe potwierdzają szybkie i skuteczne działania tego przeciwko wirusom w tym SARS-CoV-2.
Proces Bio-dezynfekcji polega na rozpyleniu zatomizowanego środka dezynfekcyjnego wewnątrz pomieszczenia. Powstała mgła jest w stanie dotrzeć do nawet trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu dezynfekcja jest naprawdę skuteczna. Dodatkowo metoda zamgławiania jest całkowicie ekologiczna.

W procesie Bio-dezynfekcji jako substancja czynna stosowany jest preparat Bio ActiW. To naturalny i całkowicie bezpieczny środek, który działa tak samo jak układ odpornościowy człowieka. Likwiduje bakterie, wirusy , pleśnie i inne patogeny. Preparat ten powstaje tylko z naturalnych składników: wody i soli.Lekko słona woda przepływa przez opatentowane ogniwo elektrolityczne, które produkuje ultra czysty kwas podchlorawy. Przy zastosowaniu biobójczej i wirusobójczej substancji – kwasu podchlorawego to 100% skuteczna, wydajna i ekologiczna metoda likwidacji niebezpiecznych bakterii i wirusów. Badania międzynarodowe potwierdzają szybkie i skuteczne działania kwasu podchlorawego przeciwko wirusom w tym SARS-CoV-2.
Bio-dezynfekcja aktywną mgłą Bio ActiW może być stosowana w dowolnym lokalu usługowym, biurze, hotelu, szkole lub własnym domu. Użycie zamgławiacza jest bardzo proste przez co można go obsługiwać samodzielnie, bez żadnych , specjalnych szkoleń. Naturalny preparat Bio Activ jest w pełni bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt.

Zamgławiacze zostają dobrane indywidualnie w zależności od dezynfekowanego obiektu. W swojej ofercie posiadamy klasyczne, automatyczne zamgławiacze ultradźwiękowe z możliwością zastosowania różnych dyfuzorów oraz zamgławiacze ręczne. Ciekawą propozycją jest robot dezynfekujący, który świetnie sprawdzi się w dużych obiektach. Robot podąża zaprogramowaną drogą lub dezynfekuje tylko wybrane obszary. Samodzielnie rozpoznaje i omija przeszkody, może nawet opowiadać o produktach oraz prezentować materiały marketingowe.

Podstawą doboru zamgławiacza stanowi kubatura pomieszczenia. Trzeba jednak tu zaznaczyć, że mgła wytworzona w procesie Bio-dezynfekcji posiada postać aerozolu, a więc jej skuteczność przeliczana jest na m3 powierzchni – co zdecydowanie zwiększa obszar oraz efektywność działania.