Najnowsze wpisy

23 marca 2021

Chemia budowlana PCI w MCeramic 

Chemia budowlana PCI w MCeramic

Wyjątkowa niezawodność sprawia, że chemia budowlana PCI jest bardzo często wybierana przez wykonawców. Wyroby tego producenta cechują się bezkompromisową jakością dlatego PCI postrzegany jest jako najlepszy partner w sektorze chemii budowlanej. Celem firmy PCI jest łączenie świetnej jakości i innowacyjności swoich produktów.

Zaprawy klejące

PCI Nanolight – uniwersalna, wysokoelastyczna cementowa zaprawa klejąca do wszystkich rodzajów podłoża i wszystkich okładzin ceramicznych. Zaprawa ta odpowiada klasie C2TE S1 przy czym ma bardzo dużą wydajność. Świetnie sprawdzi się przy pracach remontowych, ponieważ ma długi czas użycia i korekty oraz szybkie wiązanie. Klej ten występuje również w kolorze białym jako Nanolight White.

PCI Carrament – to zaprawa klejąca do okładzin kamiennych i ceramicznych. Jest średnio i grubowarstwowa, elastyczna w kolorze szarym. Można jej używać do warstw o grubości 5 do nawet 40mm! Umożliwia wchodzenie i spoinowanie podłoża już po 4 godzinach. Występuje również w wersji białej jako Carrament Weiß.

PCI FT Rapid –  elastyczna, szybkowiążąca, cementowa zaprawa klejąca do wszystkich okładzin ceramicznych. W temperaturze pokojowej umożliwia wchodzenie i spoinowanie już po 3 godzinach. Odpowiada klasie C2FT S1 wg normy PN-EN 12004

Spoinowanie

PCI Nanofug – uniwersalna, elastyczna, cementowa zaprawa do spoinowania do wszystkich okładzin ceramicznych. Posiada klasę CG2WA zgodnie z PN-EN 13888. Można ją stosować w szerokim zakresie grubości: od 1 mm do 10 mm, powyżej 10 mm z dodatkiem piasku kwarcowego.

PCI Nanofug Premium – uniwersalna, elastyczna, cementowa zaprawa do spoinowania do wszystkich okładzin ceramicznych i kamiennych. Fuga ta jest odporna na zabrudzenia oraz posiada podwyższoną odporność na oddziaływanie środków czyszczących. Ultraszybka w działaniu: wejście na spoinowaną powierzchnię możliwe już po 2 godzinach, eksploatacja po 24 godzinach.

PCI Durapox Premium – żywica epoksydowa do chemoodpornego klejenia i spoinowania okładzin płytkowych. Bardzo łatwa w aplikacji – porównywalnie do cementowych, tradycyjnych spoin. Występuje w bogatej kolorystyce, bo aż w 17 kolorach standardowych i 390 odcieni barw na zamówienie.

 

 

Firma PCI gwarantuje najwyższą jakość wyrobów, kontrolowaną na każdym etapie produkcji, począwszy od doboru surowców, aż po końcowy produkt. Zapraszamy do naszego biura handlowego, gdzie przedstawimy pełną oferta produktów tego producenta.
Warto zerknąć też do naszych porad technicznych PCI !

Blog
About mceramic