Najnowsze wpisy

22 lutego 2019

Czarna kabina prysznicowa. Trend, który nie pozostawia nikogo obojętnym!

O tym, że nie ma nic bardziej ponadczasowego niż czerń, wiemy wszyscy. Kolor ten nie tylko przekradł się do mebli czy dodatków, ale i do wyposażenia łazienek – gdzie świetnie się odnalazł i wprowadził nieco designerskiego zacięcia. Dziś pod lupę bierzemy czarne kabiny prysznicowe, kuszące elegancją i prostotą. Na co warto zwrócić uwagę przy ich wyborze? Sprawdzamy!

Czarna kabina prysznicowa – jaki wybrać model?

Wiele osób słysząc „czerń w aranżacji ” zaraz nabiera pewnego sceptycyzmu. W końcu jak to – taki zdecydowany kolor w łazience, kojarzonej raczej z niewielkim metrażem i „miękką” aranżacją? Projektanci stojący za propozycją czarnej kabiny prysznicowej pokazują jednak, że uprzedzenia względem tego pomysłu są bezpodstawne. Świetnym przykładem są tu projekty od Novellini, gdzie subtelność łączy się z nowoczesnym designem, a delikatny projekt z mocnym kolorem. To połączenie skrajności widać zwłaszcza w modelu Kuadra H. Całość imituje stalowe ramy, jednocześnie kusząc delikatnością i konstrukcją nawiązującą do industrialnych aranżacji. Ten model świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przestronnych, jasnych łazienkach – choć przy pomocy specjalisty odnajdzie się i w mniejszym pomieszczeniu.

To jednak nie jedyne czarne kabiny prysznicowe w ofercie Novellini. Równie interesującą propozycją co Kuadra H jest model Opera, bazujący na minimalistycznych i prostych założeniach. Całość jest utrzymana w czarnym macie.
W ofercie Novellini znajdziemy również modele Zephyros i Young 2.0.

Czarne kabiny prysznicowe Novellini

Fantazja, analiza potrzeb klientów i doskonałe wzornictwo. Novellini to renomowany włoski producent, który jako jeden z pierwszych dostrzegł potencjał drzemiący w czarnych kabinach prysznicowych. Dziś flagowe modele Novellini to propozycja, która urzeka zarówno projektantów, jak i „domowych” wielbicieli dobrego wzornictwa. Produkty marki Novellini znajdziesz m.in. w salonach Mceramic.

Czarna kabina prysznicowa – dlaczego warto?

Szukasz ponadczasowych, ale i oryginalnych rozwiązań? Jeśli tak, to czarna kabina prysznicowa będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Nieco industrialny charakter w połączeniu z eleganckim designem daje efekt, jaki trudno uzyskać inną drogą. Do tego dochodzi uniwersalność – czarne kabiny odnajdują się bowiem w większości aranżacji, świetnie komponują się też z wieloma kolorami.

Blog
About mceramic