Najnowsze wpisy

7 sierpnia 2020

Czyste płytki z Faberem!

Czyste płytki z Faberem!

Lato to czas intensywnych porządków i remontów w każdym domu. Często po remoncie czy podczas gruntownego sprzątania zauważamy, że nasze płytki posiadają mocne zabrudzenia. Firma Faber w swojej ofercie posiada płyny do codziennej pielęgnacji powierzchni oraz te mocniejsze stosowane na ciężkie zabrudzenia.

Najpopularniejszym płynem do codziennej pielęgnacji jest Neugel – koncentrat przeznaczony właśnie do płytek ceramicznych. Wyróżnia się on innowacyjną formułą, dzięki której nie pozostawia żadnych smug na płytkach. Dodając do tego przyjemny zapach staje się najlepszym kompanem codziennych porządków. Produkt ten przeznaczony jest również do mycia powierzchni z kamienia naturalnego. Neugel jest bardzo bezpiecznym środkiem, który nie uszkadza impregnatu pielęgnując przy tym materiał i sprawiając, że odporność płytek na zabrudzenia nie zostaje zmniejszona.

Producent posiada również w swojej ofercie płyny do usuwania uporczywych zabrudzeń. Na uwagę tutaj zasługują dwa płyny – Decera oraz Deterfug. Pierwszy jako alkaliczny produkt świetnie usuwa trudne do umycia zabrudzenia. Detergent ten nadaje się do mycia nawet najdelikatniejszych materiałów takich jak marmury, które nie mogą być czyszczone np. kwasowymi środkami. Decera dobrze sprawdza się podczas usuwania zabrudzeń po remoncie i poradzi sobie nawet z cementem czy zaprawą. Drugi produkt – Deterfug to środek kwasowy, przeznaczony do usuwania starych i uporczywych zabrudzeń. Świetnie sprawdzi się w czyszczeniu powierzchni zabrudzonych po fugowaniu i dużym remoncie. Deterfug usuwa również osady i ślady z mydła. Produkt stosowany może być na naturalnych i sztucznych powierzchniach, ale jedynie tych odpornych na działanie kwasów.
A co jeśli nasze płytki zostały porysowane? Faber przychodzi z pomocą – krem polerski Star Shine! Regeneruje i konserwuje powierzchnie nawet te trudne do polerowania. Pozwala uzyskać lepszy połysk bez zastosowania profesjonalnych narzędzi. Powierzchnia po polerowaniu zyskuje piękny połysk, a kolor materiału zostaje podbity. Zastosowanie kremu Star Shine zabezpiecza również powierzchnię, dzięki czemu późniejsza pielęgnacja jest dużo łatwiejsza. Krem nie wymaga stosowania wody, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.
Z produktami Faber pielęgnacja i czyszczenie płytek jest bardzo szybka i skuteczna. Jeśli jednak samodzielne stosowanie środków nie wystarcza zapraszamy do skorzystania z naszej usługi profesjonalnego czyszczenia – maszyną Faber! Dzięki temu Wasze lśniące płytki będą zachwycać każdego.
Zapraszamy do naszego biura handlowego!
Blog
About mceramic