Najnowsze wpisy

22 czerwca 2017

Del Conca w Mceramic

Nowości Del Conca

Niewiarygodne nawiązania do natury, oryginalne wzory, klasyczne rozwiązania… Nowości prosto z włoskiej manufaktury Del Conca to ceramika, której nie sposób przeoczyć. Już teraz sprawdź aktualne kolekcje marki i przekonaj się, czym mogą Cię zaskoczyć!

Płytki ceramiczne Del Conca

Ekskluzywne produkty Del Conca już od lat uświetniają wnętrza na całym świecie, nadając im klasy oraz wyjątkowego charakteru. Tego ducha marki zobaczyć możemy także w najnowszych seriach, nawiązujących do dobrze znanych materiałów. I tak kolekcja Ar Artelegno czy GP Gran Paradiso zachwyci swoim oryginalnym wzornictwem, przywodzącym na myśl naturalne drewno, z kolei linia DL Dolomit zaskoczy wiernym odwzorowaniem pięknej, wiekowej podłogi. Znajdzie się też coś dla wielbicieli nowoczesnego designu. Płytki ceramiczne z kolekcji GR Gran Paradiso, HCL Climb i HSC Stone Capital to idealny przykład, jak przyciągnąć wzrok mocnym wykończeniem, które jednak doskonale odnajdzie się w każdym wnętrzu. Na szczególną uwagę zasługują także propozycje z serii HTE2 Trevi2, HCL2 Climb2 czy HSC2 Stone Capital2. Te rozwiązania sprawdzą się na przydomowych terenach, a to ze względu na połączenie funkcjonalności z oryginalną, choć nie zawsze równą, strukturą. Poszukujesz płytek ceramicznych do łazienki, które wyciągną z pomieszczenia cały urok i potencjał? Linie AB Abbazie, RF Reflex oraz HCL Climb pozwolą urządzić zarówno minimalistyczne wnętrze, jak i przestronną łazienkę w rustykalnym stylu.

 

Płytki w Mceramic

Propozycje manufaktury dostępne są w wielu odcieniach, dzięki czemu z pewnością dopasujemy płytki do dowolnie urządzonego wnętrza. I te wzory! Delikatne, naturalne odcienie w połączeniu z zabawą fakturami sprawiają, że włoskie płytki Del Conca zaczarują każdą przestrzeń. Wyjątkowe wyroby firmy zagoszczą również w Mceramic. Ekspozytory najnowszych serii które już wkrótce dostępne będą w naszym biurze:

  • AR Artelengo
  • HSC Stone Capital
  • GP Gran Paradiso

Wszystkich chcących się zakochać w nowoczesnym designie zapraszamy już teraz na konsultacje!

Aktualności
About mceramic