Najnowsze wpisy

23 stycznia 2020

Dekoracyjne grzejniki Terma – sposób na piękne wnętrze.

Dekoracyjne grzejniki Terma– sposób na piękne wnętrze.

Sezon grzewczy w pełni!

Na rynku znajdziemy wielu producentów oferujących świetnej jakości produkty. Jedną z takich firm, zasługujących na szczególne zainteresowanie jest Terma.
Te dekoracyjne i zarazem niezwykle funkcjonalne grzejniki mogą nie tylko ogrzać, ale również ozdobić wnętrze każdego domu. Dzięki dostępności wielu nietypowych rozmiarów i kształtów z łatwością możemy je dobrać do stylu w jakim wykończyliśmy dom. Innowacyjne grzejniki mogą zupełnie odmienić klimat pomieszczenia i nadać mu nowy styl.
Postaramy się przedstawić najciekawsze modele tego polskiego producenta.

W nowoczesnym pomieszczeniu, które cechuje się prostotą, brakiem zdobień czy bogatych ornamentów świetnie sprawdzi się ponadczasowy grzejnik Aero V. Ten dzięki swojej ciekawej bryle pięknie ozdobi ścianę i nada wnętrzu trochę ekstrawagancji. Model ten został opracowany w wersji poziomej i pionowej.

Ciekawą propozycją jest również przylegający do ściany grzejnik Case Slim, który jest dostępny, aż w 250 kolorach. Ten wyjątkowy grzejnik, możemy spersonalizować i zamówić z nadrukowaną, wybraną przez nas grafiką. Świetnie sprawdzi się dzięki temu nawet w pokoju młodzieżowym czy dziecięcym.

Grzejniki w stylu retro? Dla Termy to żaden problem. Warto skupić się na dwóch modelach: Plain Tower Rail oraz Retro. Ten pierwszy charakteryzuje się klasyczną, żeliwną bryłą połączoną ze stylową stalą. To idealny model do retro łazienek. Drugi grzejnik – Retro, jest dostępny w wersji: wodnej, wodno-elektrycznej i elektrycznej. Z pewnością będzie stanowił wyjątkowy element dekoracyjny i idealnie wkomponuje się w wnętrze naszego domu.

Szeroka oferta produktów firmy Terma umożliwia idealne dopasowanie grzejnika do naszych potrzeb. Jednak przed wyborem musimy się zastanowić nad sposobem jego podłączenia oraz przemyśleć i rozplanować jego umiejscowienie.
Odwiedźcie nasz salon, a na pewno wybierzemy najlepszą opcję dostosowaną do wnętrza Waszego domu.

Blog
About Weronika Tejs