Najnowsze wpisy

18 września 2020

Dopracowany design od HeatQ Technology.

Dopracowany design od HeatQ Technology.

Nadeszły chłodniejsze dni, a to oznacza, że rozpoczyna się sezon grzewczy. Na rynku znajdziemy wielu producentów oferujących świetnej jakości grzejniki dekoracyjne. Aktualnie rozpoczynamy współpracę z HeatQ Technology. Firma ta specjalizuje się w produkcji i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań dla branży grzewczej. Dopracowany design i wysokiej klasy urządzenia sprawiają, że HeatQ Technology staje się marką godną polecenia.

Zespół specjalistów HeatQ stale opracowuje nowe modele produktów, dzięki czemu każdy klient ma możliwość znalezienia grzejnika dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Oferta tego producenta jest szeroka, przedstawimy kilka najciekawszych modeli grzejników.

Rosendal

Niezwykle elegancki grzejnik, cechuje się prostotą i brakiem zdobień, ale zachwyca swoim innowacyjnym kształtem. Sprawdzi się świetnie w nowoczesnym pomieszczeniu, pięknie przyozdobi ścianę i nada wnętrzu trochę ekstrawagancji. Dostępny jest w wersjach z dwiema, czterema lub sześcioma tubami . Dodatkowo wyposażony jest w wieszaki na ręczniki.

Theia

Kolejną ciekawą propozycją jest grzejnik Theia, który dzięki szerokiemu rozstawowi kolektorów daje wrażenie lekkiej konstrukcji. Jest niezwykle funkcjonalny dzięki okrągłym, dyskretnym uchwytom np. na ręczniki.

Clip

Odrobina szaleństwa? Grzejnik Clip to unikalny model, który można ustawić poziomo i pionowo. Dostępny jest w czarnym, matowym kolorze oraz w chromie. Zachwyca swoim prostym stylem i elegancją. Z pewnością będzie stanowił wyjątkowy element dekoracyjny i idealnie wkomponuje się w wnętrze naszego domu.

 

Grzałki elektryczne

Grzejniki, które zostały wyposażone w grzałkę elektryczną pozwalają ogrzewać pomieszczenia lub pełnić funkcję suszarki nawet poza sezonem grzewczym. Dzięki intuicyjnej obsłudze istnieje możliwość swobodnego programowania funkcjonalności grzałki. Producent HeatQ posiada w swojej ofercie kilka ciekawych modeli.

W najbliższym czasie na naszej ekspozycji pojawią się najciekawsze modele grzejników HeatQ. Zapraszamy!

 

Blog
About mceramic