Najnowsze wpisy

8 czerwca 2021

Jasne kolory we wnętrzach 2021. Razem z  Mceramic sprawdź, dlaczego warto!

Jasne kolory we wnętrzach 2021. Razem z  Mceramic sprawdź, dlaczego warto!

Trochę bieli, szczypta jasnego beżu, dodatek zimnej, elektryzującej szarości. Świat jasnych barw to wbrew pozorom cała gama możliwości i aranżacyjnych pomysłów. Zastanawiasz się, jak tę świeżość przemycić do swojego mieszkania? Oto garść inspiracji prosto ze Śląska od Mceramic!

Nieoczywiste pomysły?

Jasne kolory wcale nie muszą oznaczać monotonii oraz standardowych rozwiązań. Krem oraz biel na ścianach można bowiem urozmaicić za pomocą zróżnicowanej faktury, która wniesie do pomieszczenia wrażenie przestronności i nada całości charakteru. Inspiracji jest wiele – od białej cegły na ścianach, aż po płytki ceramiczne 3D. Ciekawym rozwiązaniem może być także wykorzystanie powracającej boazerii, oczywiście w odpowiednio jasnym kolorze. Warto zerknąć na płytki 3D włoskiego producenta Atlas Concorde.

Białe podłogi okiem płytki Śląsk Mceramic

Białe podłogi kojarzą się często ze szpitalną sterylnością, Nowoczesne aranżacje z takimi płytkami ceramicznymi pokazują jednak, że jasny wcale nie musi oznaczać surowy czy zimny. Doskonałym przykładem są tu kolekcje od włoskich producentów płytek, szczególnie od renomowanej firmy Atlas Concorde. W ich seriach BOOST czy MEK dominują nieoczywiste płytki ceramiczne, wyróżniające się niezwykłą wręcz precyzją wykonania.
Dużym plusem jasnych płytek ceramicznych jest także ich uniwersalność. Takie rozwiązanie możemy bowiem zastosować zarówno w reprezentacyjnym salonie, jak i w kuchni, sypialni czy łazience – a do tego za każdym razem uzyskać inny efekt. Nie bójmy się także jasnych płytek ceramicznych w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Wysokiej jakości produkty wytrzymają bowiem każdą porcję zabawy czy ilość gości. Jeśli nie chcemy stawiać na jasny beton czy monokolory, możemy wybrać jasne drewno! Płytki imitujące drewno świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Marzy Ci się wnętrze utrzymane w jasnej kolorystyce? W Płytki Śląsk MCeramic przeniesiemy Cię do świata eleganckiej bieli i skandynawskich lub minimalistycznych klimatów, gdzie gra światłem zawsze stoi na pierwszym miejscu. Już teraz zapraszamy Cię do naszego salonu!

Blog
About mceramic