Najnowsze wpisy

29 października 2016

Smart Visu Server firmy JUNG

Smart Visu Server firmy JUNG

Wizualizacja dla inteligentnego budynku. 
Smart Visu Server to optymalne i oszczędne rozwiązanie wizualizacyjne dla instalacji KNX.

Standard KNX

To instalacja elektryczna nowej generacji – Jung umożliwia wspólną komunikację pomiędzy wszystkimi odbiornikami energii elektrycznej w budynku. Jest wspólnym językiem komunikacji dla wszystkich instalacji budynkowych. Może łączyć instalacje elektryczne, teletechniczne, alarmowe, nagłośnienia, monitoring, zabezpieczenia budynkowe, opomiarowanie i wszystkie inne działające w budynku. Jednocześnie zapewnia energooszczędność, multimedialność i ogromną funkcjonalność budynku.

Smart Visu Server Jung

To kompaktowe urządzenie firmy JUNG może być zamontowane w ścianie lub rozdzielnicy. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta: wystarczy jedynie uruchomić wbudowany interfejs za pośrednictwem przeglądarki internetowej i intuicyjnie stworzyć własną wizualizację.
Smart Visu Server jest obsługiwany za pomocą przejrzystego interfejsu użytkownika Smart Visu Home, w którym użytkownik może dokonać pełnej konfiguracji urządzenia. Urządzenie zostało stworzone do mobilnego sterowania z wykorzystaniem smart fonów – niezależnie od systemu operacyjnego – co zapewnia dużą elastyczność i wygodę.

Serdecznie zapraszamy do Mceramic, gdzie będziemy mogli Państwu doradzić.

Aktualności
About mceramic