Najnowsze wpisy

13 lutego 2020

Kabiny parowe, czyli SPA we własnym domu

Kabiny parowe, czyli SPA we własnym domu.

Innowacyjne rozwiązanie dla każdego!

Kabina parowa – czyli połączenie kabiny prysznicowej i sauny to świetne rozwiązanie dla osób, które marzą o domowym spa. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, możemy cieszyć się kąpielami parowymi, które mają korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Para pozwala zwalczać efekty stresu, pobudza krążenie oraz nawilża naszą skórę. Po takim parowym relaksie jesteśmy bardzo odprężeni. Na rynku istnieje wiele modeli kabin parowych. Producenci oferują kabiny z wbudowanymi siedzeniami, nastrojowym oświetleniem czy te, których wykończenie do złudzenia przypomina drewno. Na szczególne zainteresowanie zasługuje włoski producent Novellini, który stawia na funkcjonalność, nowoczesność i wielofunkcyjność swoich produktów.
Domowe spa jest w zasięgu ręki, dzięki kabinom SKILL, NEXIS, GLAX czy EON. Dzięki specjalnym panelom sterującym, możemy regulować temperaturę, oświetlenie czy tryb parowania. Oprócz pary, kabiny działają również jako klasyczny prysznic.

Kabina NEXIS Novellini, wyróżnia się swoim designem dzięki drewnianej stylistyce, która wciąż króluje w łazienkach. Wodoodporne materiały pozwalają służyć urządzeniu przez wiele lat. Dzięki tej kabinie, na pewno zapewnimy sobie relaks po ciężkim dniu.

Wyjątkowy model kabiny parowej Novellini GLAX, to wielofunkcyjne urządzenie ze szklanymi panelami. Jasne wnętrze i funkcjonalne dodatki to charakterystyczne cechy tej serii. Świetnym rozwiązaniem jest stylowa półka na kosmetyki oraz hydromasaż z 4 regulowanymi dyszami.

Jeśli zawsze marzyliście o stworzeniu idealnej przestrzeni do relaksu w swojej łazience, rozważcie wybór kabiny parowej. Dzięki wielu modelom dostępnym na rynku, łatwo dobrać kabinę pasującą do wystroju łazienki. Biel, czerń, drewno oraz metaliczne wykończenia to wszystko dostępne w kabinach parowych Novellini.
Korzystanie z sauny przynosi same korzyści!

Blog
About mceramic