Najnowsze wpisy

20 stycznia 2022

Wybór kabiny prysznicowej z MCeramic. Sanswiss, Radaway, Novellini

Wybór kabiny prysznicowej z MCeramic. Sanswiss, Radaway, Novellini

Pobudzający prysznic o poranku, a może długa relaksująca kąpiel wieczorową porą? Niezależnie od naszych preferencji, jedno jest pewne – w obu przypadkach potrzebujemy kabiny prysznicowej! Wybór tej odpowiedniej, która spełni nasze oczekiwania jest decyzją, która podlega wielu czynnikom. Dlaczego? A to dlatego, że kabina prysznicowa, pod każdym, nawet najmniejszym względem, musi nam odpowiadać.

Przede wszystkim musi być dostosowana do wielkości i kształtu naszej łazienki, dobrze wyglądać i spełniać wymagania wszystkich jej użytkowników. Pierwsze kryterium naszego wyboru jest zależne od tego, w którym miejscu łazienki będzie zamontowana nasza kabina. Dodatkowo musimy wybrać wymiar, kształt oraz sposób otwierania.

Przegląd producentów oraz najciekawszych serii

Novellini – włoski producent specjalizujący się przede wszystkim w produkcji kabin prysznicowych. Firma stawia na zaawansowane technologie i świetny design. Ponad 50 letnia tradycja i doświadczenie pozwala na tworzenie ciekawych rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb klienta.

Opera – minimalizm i elegancja w każdym calu. Zephyros – nowoczesność i prostota


Kuadra 2.0 –  subtelność połączona z nowoczesnym designem

Sanswiss – jedna z firm zasługujących na szczególne zainteresowanie. Sanswiss jest częścią koncernu Royal Group. Najwyższa jakość u doskonałe wzornictwo.

Cadura – niezwykle komfortowa i wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły

Escura – to nowoczesne, inspirujące i dynamiczne kabiny prysznicowe

Radaway – producent wysokiej jakości, komfortowych, a jednocześnie designerskich kabin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wszystkie produkty są wykonane z największą starannością.

Essenza Pro Gold – modne złote detale zachwycają nowoczesnym designem

Modo New Black – idealna harmonia i subtelna czerń 

Zajrzyjcie do MCeramic i na własnej skórze przekonajcie się, że jakość i idealne dobranie kabiny odgrywa wielkie znaczenie!

Blog
About mceramic