Najnowsze wpisy

25 stycznia 2018

Klasyczne piękno. Przewodnik Mceramic po lampach Linea Light

Klasyczne piękno. Przewodnik Mceramic po lampach Linea Light

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Nic dziwnego – w końcu to właśnie odpowiednio dobrane dodatki nadają pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. W tę tendencję doskonale wpisują się ponadczasowe propozycje oświetlenia od Linea Light, gwarantujące nie tylko wyjątkowy design, ale i najwyższą jakość wykonania. Dziś przedstawiamy klasyczne kolekcje producenta – może pośród ich znajduje się Twój wymarzony model?

Oh! Smash

Miękkie, eliptyczne linie oraz doskonały standard wykończeń – właśnie tym wyróżniają się lampy z linii Oh! Smash. Producenci polecają te eleganckie rozwiązanie zarówno do wnętrz prywatnych, jak i reprezentacyjnych pomieszczeń w lokalach publicznych. Co więcej, dzięki zastosowaniu wysokiego stopnia zabezpieczenia przed odpryskami wody i kurzem, modele Oh! Smash sprawdzą się również na zewnątrz budynków, np. w pawilonie. Lampy z tej linii występują albo w wersji wiszącej albo jako plafoniery.

Curve

Jest coś takiego w linii Curve, co doskonale równoważy wystrój pomieszczenia. Być może chodzi o elegnacki kształt, a może cały sekret tkwi metalowym wykończeniu ze szczotkowanego niklu? I choć głosów w tej kwestii jest wiele to jedno jest pewne – lampy ścienne Curve to dosknały wybór do pomieszczeń rezydencjalnych oraz obiketów, gdzie wysoka wydajność musi iść w parze z eleganckim designem. Curve jest dostępne z mocą światła LED oraz ze źródłem halogenowym lub fluorescencyjnym.

Poe_P

Jeśli istnieje jakiś model, do któego słowo „klasyczny” pasuje najbardziej, to bez wątpienia byłby nim propozycja z linii Poe_P. Ponadczasowy krztałt przełamanto tutaj ekstramalnie minimalistyczną formą, przez co lampy Poe P zadadzą szyku w każdym poieszczeniu. To, co wyrożnika te propozycje najbardziej, to niezwykle długie zawieszenie w przypadku lamp wiszących oraz stelaż w lampie stojącej. Dzięki temu niewielkiem z pozoru zabiegowi raz zobaczony model Poe_P nie pozwala o sobie tak łatwo zapomnieć.

Straight

Klasyka może mieć wiele odsłon – także takich z nieco futurystyczną nutą. Doskonałym przykładem są tutaj lampy Staright. W czym dokładnie tkwi urok tej linii? Siłą kolekcji Straight jest pomysł – prosty, linearny kształt połączono tutaj z cienkimi linkami, na których zawieszono konstrukcję, a calość wyposanożon w śwatla LED. Ostra linia i miękkie światło… to musiało się udać!

Vega

Niektóre pomysły aranżacyjne, choć niepozorne, przy bliższym przyjrzeniu zykują zupełnie nowe oblicze. Właśnie tak jest z serią Vega. Ta linia stanowi doskonałe uzupełnienie zarówno rustyukalnych, jak i utrzymanej w skandynawskiej stylistyce wnętrz, rozwietlając pomieszczenia swoim miękkim, halogenowym światłem. Modele Vega z powodzeniem dopasujemy także do dominującej w domu  kolorystyki, a to ze względu na szeroki wybór wykończeń – od rdzawego odcienia, po elegancki chrom.

Blog
About mceramic