Najnowsze wpisy

7 czerwca 2019

Kludi – nowości 2019. Poznaj je razem z Mceramic płytki Katowice

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach. Nie inaczej jest w przypadku armatur łazienkowych i kuchennych, które z jednej strony muszą wyróżniać się pełną funkcjonalnością, z drugiej zaskakiwać designem. Takie właśnie są produkty Kludi, dostępne w ofercie Mceramic płytki Katowice. Sprawdź nowości marki i wybierz element, który całkowicie odmieni Twoją przestrzeń.

Kludi Balance – poznaj nowości

Najpierw widzisz formę – elegancką, ponadczasową, a przy tym nawiązującą do nowoczesnego designu. Później dostrzegasz niezwykłą jakość materiału, która zwykłą baterię przemienia w dodatek nadający charakteru całemu wnętrzu, oraz wykonanie, perfekcyjne w każdym szczególe. Kludi Balance to jedna z linii marki ciesząca się niesłabnącą popularnością. Dzięki eleganckiemu kształtowi oraz funkcjonalnej konstrukcji, chromowaną linię Balance spotkamy zarówno w minimalistycznych, jak i klasycznie urządzonych łazienkach. W 2019 Kludi Balance wprowadziło jeszcze jeden wariant kolorystyczny – nowoczesny, czarny mat. W jakich pomieszczeniach sprawdzą się takie modele? Czarne, matowe powierzchnie baterii najlepiej wypadają w nowoczesnych wariacjach, świetnie też przełamują jasne i pastelowe wnętrza. Ze względu na swoją oryginalność, baterie Kludi Balance można połączyć z oryginalną umywalką, np. wykonaną z naturalnego materiału.
W ofercie Kludi Balance znajdziemy baterie umywalkowe, prysznicowe oraz podtynkowe.

Nowości dostępne w Mceramic płytki Katowice

Linia Balance w wersji czarny mat to nie jedyna nowość w ofercie Kludi. Wiele z kolekcji marki zostało uzupełnionych o kolejne elementy. Chcesz bliżej zapoznać się z nowościami Kludi? Zapraszamy do salonu Mceramic płytki Katowice, gdzie dowiesz się więcej o nowych produktach firmy Kludi oraz wybierzesz modele, które idealnie wpasują się w Twoją kuchnię oraz łazienkę.

Kludi – producent polecany przez Mceramic płytki Katowice

Kludi to firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten niemiecki producent od 1926 roku zaskakuje klientów rynku sanitarnego innowacjami oraz udogodnieniami. Firma bardzo wiele uwagi poświęca specjalistycznym badaniom, dzięki którym Kludi nieustannie wdraża nowe, funkcjonalne rozwiązania. Dziś produkty Kludi z powodzeniem użytkowane są w ponad 100 krajach na całym świecie – może pora, aby zawitały i do Twojej kuchni i łazienki?

Blog
About mceramic