Najnowsze wpisy

26 marca 2019

Kolorowe umywalki w Mceramic. Jak wykorzystać hit 2019 w swoim wnętrzu?

Zachwycają kolorem, zaskakują jakością materiału i przyciągają wzrok niebanalnym designem. Nowoczesne umywalki już dawno przestały spełniać jedynie praktyczne funkcje – dziś to dopełnienie, a nawet centralny punkt całej aranżacji. Z okazji wiosennej aury w Mceramic proponujemy przegląd kolorowych modeli, doskonałych do odświeżenia każdej łazienki. Gotowy na feerię barw? Zaczynamy!

Pastele do każdego wnętrza

Czarna lub czerwona armatura łazienkowa już nikogo nie dziwi. A taka utrzymana w delikatnej, pastelowej kolorystyce? No właśnie! Jeśli szukamy takich nieoczywistych tonów, warto przejrzeć ofertę firmy Ravon, która oferuje modele w pełnym przekroju kolorystycznym – od klasycznych brązów, przez odcienie szarości i niebieskiego, na delikatnej zieleni kończąc.
Twoja łazienka utrzymana jest w ciepłej tonacji, a może znajdują się w niej elementy miedzi czy drewna? W takiej sytuacji warto zastanowić się nad odcieniami Hot chocolate, Classic cream oraz Forest Green. Wielbiciele loftowych aranżacji powinni z kolei przyjrzeć się odcieniom szarości, jak Antracite, Cement, Gray i Light gray. Warto też zwrócić uwagę na delikatny, ale niezwykle oryginalny Ocean Blue.
Szeroka paleta kolorystyczna Ravon obejmuje zarówno kolekcję umywalek nablatowych, jak i wolnostojących.

Nablatowa kontra wolnostojąca

No właśnie, model umywalki. Umywalki nablatowe to niezwykle popularne rozwiązanie, cenione przede wszystkim za swoje praktyczne aspekty, jak więcej miejsca pod blatem. Taka umywalka sprawdzi się w każdej łazience. Z kolei modele wolnostojące to świetna propozycja dla większych metraży, gdzie możemy nieco „zaszaleć” z aranżacją.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze kolorowej umywalki?

  • Sprawdź ofertę i producentów. Kolorowe umywalki to ciągle jeszcze nowość na naszym rynku, stąd dostęp do takich modeli może być ograniczony. W salonie Mceramic czeka szeroka oferta modeli marki Ravon- wszystkie ujmujące designem i precyzją wykonania.
  • Zastanów się nad aranżacją. Kolorowa umywalka to spora zmiana w łazienkowym wystroju – warto więc odpowiednio przemyśleć to rozwiązanie.
  • Pamiętaj o równowadze i harmonii. Mieszanka stylów jest jak najbardziej ok, jednak zbyt duże nagromadzenie motywów może wprowadzić chaos. Zamiast tego, postaw na proporcje – jeśli mamy kolorowe płytki ceramiczne i niewielki metraż, to zastosujmy bardziej stonowane barwy, z koli minimalistyczne wnętrza przełamy mocniejszym akcentem.
Blog
About mceramic