Najnowsze wpisy

12 października 2017

LASTRA. Idealne rozwiązanie dla ciebie

LASTRA. Idealne rozwiązanie dla ciebie

Poszukujesz efektownego wykończenia ogrodu, basenu czy dużych przestrzeni miejskich? Płytki ceramiczne LASTRA to wyjątkowe rozwiązanie dla każdego miejsca, które musi zachwycać zarówno wyglądem, jak i komfortem i praktycznym zastosowaniem. Już teraz zobacz, dlaczego to najlepszy z możliwych wyborów!

Właściwości płytek

Wybór odpowiednich płytek ceramicznych przeznaczonych do powierzchni zewnętrznych to prawdziwe wyzwanie. Często zdarza się bowiem tak, że musimy wybierać: wyjątkowy design, a może wysokie właściwości antypoślizgowe? Wytrzymałość nie ulegająca wpływom czasu, czy odporność na szok termiczny? Płytki LASTRA rozwiązują jednak te wątpliwości w prosty sposób – po prostu… łącząc w sobie te wszystkie właściwości. Dokładnie tak! Co więcej, modele tego typu są bardzo łatwe w montażu oraz pielęgnacji, a przy tym, w razie jakiejkolwiek potrzeby remontu, ich ponowne umiejscowienie nie stanowi żadnego problemu. LASTRA zachwyca także niezwykłym podobieństwem do naturalnych materiałów, dzięki któremu stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Efekt? Eleganckie, a przy tym niezwykle funkcjonalne połączenie przestrzeni wewnętrznych z zewnętrznymi, zapewniające całkowity komfort użytkowania!

Zastosowanie płytek

Znakiem rozpoznawczym LASTRY jest kombinacja uniwersalności z niezwykłym designem. Dzięki temu duetowi, pomysły na wykorzystanie płytek zdają się nie mieć końca – a projektanci stale podsuwają kolejne propozycje. LASTRA doskonale sprawdzi się więc zarówno w roli fasad wentylowych i otoczeń krawędzi basenów, jak również jako wykończenie stref przemysłowych. Te wyjątkowe włoskie płytki ceramiczne zachwycą także na domowym patio oraz we wszelkich przestrzeniach miejskich.

Sposoby ułożenia

Na trawie, żwirze, a może przy pomocy kleju czy stelażu? Ponadczasowe wzornictwo i wszechstronność montażu płytek LASTRA pozwala na wszystkie te kombinacje! Cały sekret tkwi w odpowiednim przytwierdzeniu płytki do podłoża, dzięki czemu całość z powodzeniem wytrzyma lata intensywnego użytkowania. Model LASTRA można również układać na stelażu, z trzema różnymi rodzajami wsporników samopoziomujących lub o stałej i regulowanej wysokości. Możliwe jest także ułożenie płytek na obwodzie, przy obecności przeszkód lub kątów – wystarczy jedynie zmodyfikować pojedyncze wsporniki.

Serie

Do realizacji projektów takich jak murki, ściany konstrukcyjne, ławki czy przestrzenie miejskie – idealna będzie gama LASTRA 20mm. Mocne strony tej linii to możliwość połączenia jej zarówno z dekorami o grubości 10 mm, jak i wieloma innymi produktami z gresu porcelanowego prosto z wyjątkowej kolekcji Atlas Concorde.

Blog
About mceramic