Najnowsze wpisy

12 lutego 2021

Łazienka dla dwojga z firmą Roca

Łazienka dla dwojga z firmą Roca

Łazienka to jedno z pomieszczeń, które powinno być urządzone w jak najbardziej funkcjonalny sposób. Zaprojektowanie powierzchni tak aby spełniała swoją funkcję dla kilku osób naraz nie jest jednak małym wyzwaniem. Urządzenie łazienki dla par wymaga uwzględnienia potrzeb dwóch użytkowników, dlatego warto postawić na szafki z podwójnymi umywalkami, dwa lustra czy dużą wannę z której można korzystać wspólnie.

Idealnym rozwiązaniem dla osób zaczynających dzień wspólnie będą dwie umywalki nablatowe lub duża podwójna umywalka wpuszczona w blat. Warto tutaj zerknąć na kilka rozwiązań jakie proponuje nam producent Roca.

Victoria Basic, to kolekcja mebli które zostały zintegrowane z umywalkami przez co tworzą niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. 4 duże szuflady pozwalają przechowywać swoje rzeczy oddzielnie bez zbędnego bałaganu. To idealny mebel dla par lub rodzin.

Kolekcja umywalek Urbi to efekt współpracy firmy Roca z projektantem Carlo Urbinatim. Te osiem umywalek wyróżnia przede wszystkim odważny design i wyszukane wzornictwo. Z pewnością umywalki z tej serii wpasują się w długi, piękny blat. Umieszczając dwie misy wolnostojące, stworzymy przestrzeń dla dwojga. Modele nablatowe to świetne rozwiązanie dla par, ponieważ do dyspozycji pozostaje spory kawałek blatu na którym możemy umieścić różne przybory toaletowe.

Łazienka dla par? Tutaj od razu przychodzi na myśl duża, wygodna wanna, która umożliwi wspólną kąpiel. Modele takie jak BeCool czy Hall świetnie sprawdzą się w tej roli, ponieważ się przystosowane właśnie dla dwóch osób. Specjalne wyprofilowane oparcia i dwa zagłówki pozwalają się cieszyć relaksem w dwójkę.

Blog
About mceramic