Najnowsze wpisy

13 lipca 2021

Łazienka dla dzieci z firmą Roca i Koło

Łazienka dla dzieci z firmą Roca i Koło

Łazienka to jedno z pomieszczeń, które powinno być urządzone w jak najbardziej funkcjonalny sposób.

Zaprojektowanie powierzchni tak aby spełniała swoją funkcję dla najmłodszych użytkowników nie jest jednak małym wyzwaniem. Urządzenie łazienki dla dzieci wymaga uwzględnienia wielu czynników. Z pomocą przychodzą firmy takie jak Roca czy Koło, które stworzyły specjalne serie wyposażenia dziecięcych łazienek.

Roca Baby 

Seria ceramiki łazienkowej Baby została specjalnie zaprojektowana  z myślą o dzieciach. Poprzez dostosowanie wymiarów misek WC najmłodsi mogą komfortowo z nich korzystać.

Miski Baby posiadają wymiary:
Szerokość 295 mm
Głębokość 385 mm
Wysokość 350 mm

Dodatkowo umywalki czy resztę wyposażenia można dobrać z pozostałych serii producenta.

Koło Nova Pro Junior 

Ta seria produktów została specjalnie zaprojektowana do przedszkoli i szkół. Rozmiar ceramiki jest największą zaletą, ponieważ został dopasowany do wzrostu małych użytkowników.
33 centymetry misek WC pozwalają na swobodne i komfortowe korzystanie z toalety.
Producent pomyślał nawet o urozmaiceniu i proponuje deskę oraz osłonę na syfon umywalki w kolorze czerwonym! Oczywiście deski sedesowe KOŁO Nova Pro Junior są antybakteryjne.
Warto wspomnieć również o zestawie wiszącego WC ze stelażem podtynkowym z serii BAMBINI. Do skompletowania z kolorowym przyciskiem!

 

Nauka nawyków higienicznych oraz samodzielnego korzystania z toalety to jedne z kluczowych umiejętności, jakie zdobywają dzieci w przedszkolu czy szkole. To specjalnie dla nich producenci tworzą linię produktów wyposażenia łazienkowego.
Toaleta w placówkach musi też zapewniać dzieciom poczucie bezpieczeństwa i intymności. Nie wolno jednak zapominać, że atrakcyjna – ładna łazienka sprzyja szybszej nauce zasad higieny.

Blog
About mceramic