Najnowsze wpisy

20 stycznia 2021

Hity wnętrzarskie 2021 z Linea Light, czyli przewodnik MCeramic po lampach.

Hity wnętrzarskie 2021 z Linea Light, czyli przewodnik MCeramic po lampach.

W wystroju wnętrza istotny jest dobór odpowiedniego oświetlenia. Oczywiście, wszystkie elementy takie jak meble, dodatki, kolory ścian czy podłóg są niezwykle ważne, jednak nie spełnią swojej roli, jeśli w pomieszczeniu zabraknie światła. W MCeramic stawiamy na jakość i design, dlatego przedstawiamy szeroką ofertę lamp włoskiego producenta Linea Light .

Czasem wnętrza potrzebują jedynie niewielkiego akcentu, aby na nowo zachwycić wszystkich domowników. Takim elementem może być właśnie oświetlenie – które potrafi ukryć problematyczne sfery pomieszczenia, oraz wyeksponować te nadające całości charakteru.

Branch_P

Elegancka linia i nowoczesny projekt? To musi być seria Branch_P! Projektanci marki dołożyli wszelkich starań, aby kolekcja stanowiła kwintesencję tego, co nazywamy zabawą oświetleniem – i ten zamysł w pełni udało się oddać. Całość konstrukcji sprawia wrażenie lekkości, a to wszystko dzięki niestandardowej formie oraz zastosowaniu technologii LED. Zachwyca także uniwersalność projektu. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, że zyskujemy model idealny zarówno do oświetlenia hotelowych wnętrz, jak i rozjaśnienia mieszkań czy biura. I jak tu nie zakochać się w propozycjach Linea Light?

Circle Wave

Ten zachwycający obłok to rozwiązanie, wobec którego trudno przejść obojętnie. I nic dziwnego! Dostępny w dwóch opcjach rozmiarowych model – a także w wersji wiszącej i sufitowej – stanowi niebanalne uzupełnienie każdego wnętrza. Wykonana z aluminium konstrukcja wyróżnia się jednak nie tylko kształtem, ale i matowym oraz satynowym wykończeniem, które nadaje całości nowoczesnego charakteru. Szkoda tego potencjału nie wykorzystać – i z tego właśnie powodu Circle Wave sprawdzi się szczególnie w otwartych przestrzeniach, takich jak hole, salony czy hotelowe wnętrza.

Entourage

Model dostępny jest aż w kilku wersjach, różniących się od siebie wykończeniem klosza. Chcąc nadać wnętrzu wrażenie przestronności, wybierzmy Entourage w wydaniu białym, z kolei chcąc postawić na podkreślenie charakteru pomieszczenia, postawmy na model z efektem rdzy czy cementu. Ten szeroki wachlarz możliwości czyni z Entourage doskonały wybór zarówno do mieszkań, jak i przestrzeni inwestycyjnych.

Mongolfier

Ciepłe światło ukryte w wyjątkowej, miedzianej lub czarnej, sieci. Tak w skrócie opisać można projekt Mongolfier, choć to i tak nie oddaje w pełni wyjątkowości tego modelu. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, kolekcja ta stanowi doskonałe uzupełnienie industrialnych powierzchni oraz takich, gdzie klasyka spotyka się z eleganckim minimalizmem. W modelach zastosowano technologię LED.

Zapraszamy do naszego biura handlowego, gdzie ekspozycję przyozdabiają lampy tego włoskiego producenta . Znajdziecie u nas najciekawsze trendy wnętrzarskie i najlepsze rozwiązania z zakresu oświetlenia i nie tylko.

Blog
About mceramic