Najnowsze wpisy

6 września 2022

3 najciekawsze modele kabin prysznicowych Radaway

3 najciekawsze modele kabin prysznicowych Radaway

Łazienka jest pomieszczeniem, które możemy urządzić jak tylko chcemy. Często naszym jedynym ograniczeniem jest przestrzeń, którą chcemy zaprojektować tak aby była jednocześnie piękna i funkcjonalna. Jednym z elementów, które powinny się znaleźć w łazience jest kabina prysznicowa. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić te najbardziej interesujące modele polskiego producenta Radaway.

 

Odrobinę loftu w łazience

Kabiny z serii Modo New Black Factory doskonale sprawdzą się w industrialnych wnętrzach. Czarny wzór został wykonany specjalną farbą ceramiczną, która w procesie hartowania zespala się, dzięki czemu jest odporny na ścieranie. Kabina z geometrycznymi czarnymi efektami definiuje charakter wnętrza jako nieprzeciętny. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w połączeniu z płytkami imitującymi beton czy rdzę!

Gorączka złota

Seria Furo to wyjątkowa jakość wśród kabin. Całość serii wygląda naprawdę świetnie, jednak najbardziej zachwyca kabina w złotym wykończeniu! Ta elegancka wersja świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour. Złote profile w połączeniu z przezroczystym szkłem to perfekcja w designie całego produktu. Odrobina luksusu i błyszczące dodatki to coś co warto mieć w swojej łazience. Produkty z tej wyjątkowej kolekcji można dopasować do swoich potrzeb dzięki np. możliwości wyboru uchwytów czy koloru uszczelek .

Delikatność bieli 

Seria Essenza Pro White wyróżnia się delikatnymi elementami w białym kolorze. Biel świetnie wpasowuje się do łazienek o standardowym wykończeniu, a w połączeniu z mocnymi dodatkami w postaci dekoracyjnych płytek stworzy niepowtarzalny efekt.

Radaway to polska firma, która stawia na jakość oraz design swoich produktów. W ofercie tego producenta znajdziemy wiele ciekawych serii. Zapraszamy do naszego biura gdzie chętnie opowiemy o tych wyjątkowych kolekcjach kabin .

Blog
About mceramic