Najnowsze wpisy

29 kwietnia 2021

Novellini – najciekawsze, czarne kabiny

Novellini – najciekawsze, czarne kabiny

Novellini to włoski producent specjalizujący się przede wszystkim w produkcji kabin prysznicowych. Firma stawia na zaawansowane technologie i świetny design. Ponad 50 letnia tradycja i doświadczenie pozwala na tworzenie ciekawych rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb klienta.

O tym, że nie ma nic bardziej ponadczasowego niż czerń, wiemy wszyscy. Kolor ten nie tylko przekradł się do mebli czy dodatków, ale i do wyposażenia łazienek – gdzie świetnie się odnalazł i wprowadził nieco designerskiego zacięcia. Najciekawsze propozycje ostatnio to czarne kabiny prysznicowe, które świetnie wpasowują się w każde wnętrze. Idealnie sprawdzą się w loftowym czy też nowoczesnym stylu.

Subtelność łączy się z nowoczesnym designem, a delikatny projekt z mocnym kolorem. To połączenie skrajności widać zwłaszcza w modelu Kuadra. Całość imituje stalowe ramy, jednocześnie kusząc delikatnością i konstrukcją nawiązującą do industrialnych aranżacji. Ten model świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przestronnych, jasnych łazienkach – choć przy pomocy specjalisty odnajdzie się i w mniejszym pomieszczeniu.

Nieco industrialny charakter w połączeniu z eleganckim designem daje efekt, jaki trudno uzyskać inną drogą. Do tego dochodzi uniwersalność – czarne kabiny odnajdują się bowiem w większości aranżacji, świetnie komponują się też z wieloma kolorami.

Zapraszamy do naszego biura handlowego!

Blog
About mceramic