Najnowsze wpisy

4 kwietnia 2019

Nowa seria Atlas Concorde. Sprawdź wiosenne trendy z Mceramic

Wiosna to czas premier nowych kolekcji i przeglądu nadchodzących trendów. To również dobry moment na odświeżenie swojej przestrzeni, np. poprzez wprowadzenie do wnętrza designerskich płytek ceramicznych. Szukasz inspiracji i pomysłu? Dziś pokażemy Ci najnowszą kolekcję Atlas Concorde Marvel Dream, która porywa, elektryzuje i zachwyca precyzją wykonania. Zaczynamy!

Nowa kolekcja, nowe kształty

Czym według Atlas Concorde powinna wyróżniać się miejska elegancja? Odpowiedź znajdziemy w najnowszej kolekcji Marvel Dream, oszałamiającej wzorami oraz wzornictwem nawiązującym do naturalnych kamieni oraz marmuru. To właśnie ta inspiracja naturą w połączeniu z bogactwem formy i kolorów sprawia, że Marvel Dream grają pierwsze skrzypce w każdej aranżacji – będąc jednocześnie wyważonym tłem dla reszty.
W serii znajdziemy płytki naścienne i podłogowe, z których możemy tworzyć rozmaite kompozycje. Nas najbardziej urzekły mozaiki, szczególnie te przypominające szewron – czyli naszywkę na rękawie munduru w kształcie literę V. Choć kształt ten może wydawać się trudny w zastosowaniu, to w rzeczywistości płytki w takiej formie doskonale odnajdują się w każdym wnętrzu. Oprócz szewronu, w kolekcji znajdziemy tradycyjne mozaiki, płytki w kształcie diamentów i rybiej łuski oraz kafle w standardowym formacie.

Niczym marmur

Kształt to jednak nie jedyny wyróżnik kolekcji Marvel Dream. Oprócz finezyjnej formy, marka postawiła również na kolory oraz inspiracje naturalnymi materiałami, przez co każda z płytek przypomina swoją strukturą… kamień szlachetny. Jak to możliwe? Dzięki nowoczesnej technologii udało się uzyskać model, który z jednej strony wykazuje wytrzymałość doskonałej jakościowo ceramicznej płytki, z drugiej – wyglądem przywodzi na myśl niemal szklaną powierzchnię marmuru.
W kolekcji dostępnych jest 7 wersji kolorystycznych: Bianco Fantastico, Morning Sky, Grigio Intenso, Black Atlantis, Brazil Green, Ultramarine oraz Crystal Beauty.

Atlas Concorde – historia, klasa, renoma

Kolekcja Marvel Dream to designerska propozycja z włoskiej manufaktury Atlas Concorde. Płytki tej marki charakteryzuje wyjątkowe wzornictwo, łączące w sobie europejski szyk z najwyższej klasy jakością wykończenia. To właśnie ta wszechstronność sprawia, że modele Atlas Concorde znajdziemy zarówno w przestrzeni publicznej, hotelach czy restauracjach, jak i prywatnych domach.
Najnowszą kolekcję Marvel Dream, jak i pozostałe propozycje producenta znajdziesz w Mceramic – salonie płytek ceramicznych.

Blog
About mceramic