Najnowsze wpisy

25 października 2021

Nowe kolory baterii Tres 2021!

Nowe kolory baterii Tres 2021!

Tres to hiszpańska marka, która istnieje na rynku od 1968r i ciągle nas zaskakuje. Nowości oraz udoskonalone rozwiązania w swoich produktach sprawiają , że oferta tej marki jest naprawdę godna uwagi. Tres zajmuje się produkcją oraz sprzedażą baterii łazienkowych, kuchennych oraz innych rozwiązań wykorzystujących wodę.

Jakie nowości aktualnie nas zaskoczyły? 

Różowe złoto 

Metale szlachetne w aranżacji wnętrz stają się coraz bardziej popularne. Tres oprócz swoich baterii w kolorze klasycznego złota, postawił na 24- karatowe o różowym odcieniu. Ten piękny kolor świetnie wpasuje się we wnętrza najbardziej wymagających użytkowników.

W tym ekskluzywnym wykończeniu w ofercie Tres’a znajdziemy pełne wyposażenie – zaczynając od baterii umywalkowych, wannowych, przez zestawy prysznicowe kończąc nawet na syfonach czy zaworach spustowych. Jednym słowem, wybierając ten kolor możemy mieć pewność, że urządzimy całą łazienkę w jednym stylu.

Czarny brąz 

To jest dopiero nowość! Czarny kolor w odcieniach brązu i matowe wykończenie to jednocześnie nowoczesny jak i rustykalny klimat! Świetnie wpasuje się do wielu różnych wnętrz.
Kolor ten jest wyjątkowy, ponieważ to jak wygląda zależy w dużej mierze od światła.

Baterie w tym wyjątkowym wykończeniu świetnie komponują się z płytkami w ziemistych barwach, ale odnajdą się również w klasycznych szarościach.

A kolorowe ściany i czarny brąz? Jasne, że tak! Spójrzcie jak świetnie te baterie wyglądają w połączeniu na przykład z niezwykle modną zielenią.

Oczywiście tak samo jak w różowym złocie, w czarnym brązie znajdziemy pełne wyposażenie łazienki.

Zapraszamy

Blog
About mceramic