Najnowsze wpisy

1 lutego 2018

Nowoczesny wdzięk. Przewodnik Mceramic po lampach Linea Light

Nowoczesny wdzięk. Przewodnik Mceramic po lampach Linea Light

Lampy wiszące, światła LED, halogeny… Cóż – wybór odpowiedniego oświetlenia może przyprawić o zawrót głowy. Gotowy efekt jednak zawsze wynagradza trud oraz czas poświęcony na dobranie najlepszej opcji. Szukasz nowoczesnego oświetlenia, które oprócz designu, zagwarantuje także doskonałe rozjaśnienie całego pomieszczenia? Oto propozycje od Linea Light, które mogą Cię zainteresować!

Baby Marge

Efektowna, a jednocześnie tak minimalistyczna – to opis, który najlepiej oddaje charakter Baby Marge. Ta wyjątkowa lampa stołowa zachwyca przede wszystkim swoim futurystycznym, miękkim kształtem, co w połączeniu z technologią LED czyni z niej praktycznie niezastąpioną towarzyszkę pracy czy wieczorów z książką. Projektanci często polecają ten model także do hotelowych wnętrz.

Box

Czasem to proste rozwiązania są jednocześnie tymi najlepszymi. Seria lamp Box jest tego doskonałym przykładem – mocne linie połączono tu z minimalistycznym designem, który doskonale odnajdzie się zarówno we wnętrzach typu loft, jak i klasycznie urządzonych pomieszczeniach. Linia Box to również niezwykła dbałość o szczegóły. Wykonany z białego szkła dyfuzor przełamano bowiem różnymi wykończeniami, dzięki czemu całość zyskuje tak ponadczasowego charakteru. Modele są dostępne w wersji LED lub fluorescencyjnej.

Clear_P

Niebanalny design oraz doskonałe parametry, gwarantujące optymalne oświetlenie miejsca pracy? Z serią Clear_P to możliwe! Choć wykonana z aluminium rama może z pozoru stwarzać wrażenie ciężkości, to wystarczy zapalić światło, aby przekonać się, jak cała konstrukcja łagodnieje – stając się przy tym centralnym punktem każdego pomieszczenia. W Clear_P zaskakuje także niezwykła uniwersalność zastosowań. Ten wiszący model doskonale sprawdzi się bowiem zarówno w domu, jak i w miejscach wymagających oświetlenia spełniającego określone standardy, jak hotele czy biura.

Diphy

Na atmosferę naszego domu składa się niezwykle wiele czynników. Jednym z nich jest oświetlenie, które nie tylko ma za zadanie rozjaśnić pomieszczenie, ale i zharmonizować się z charakterem wnętrza. Szukasz kompromisu pomiędzy nowoczesnym designem a funkcjonalnością, stwarzającą nieograniczone wręcz możliwości w zarządzaniu światłem? Postaw na lampy Linea Light z serii Diphy, które urzekają dyskretnym urokiem – pomimo swojej wyjątkowej formy. Diphy to bowiem z jednej strony delikatność, kryjąca się w miękkim kształcie dyfuzora czy cienkich linkach, a z drugiej surowość ukryta w wykończeniu. Te rozwiązanie docenią zwłaszcza osoby lubiące wiele różnych punktów oświetlenia w pomieszczeniu – w kolekcji znajdziemy zarówno lampy wiszące, jak i wolnostojące.

Kyklos

Piękno to harmonia. Z tej prawdy czerpie właśnie projekt Kyklos, składający się z niezwykłych, poliuretanowych okręgów, dostępnych w technologii LED. Miękkie światło oraz oryginalna forma to doskonała propozycja zarówno dla domów i mieszkań, jak i hoteli, recepcji czy obiektów turystycznych. Co więcej, dzięki szerokiej ofercie rozmiarów oraz modeli – kolekcja Kyklos obejmuje i kinkiety, i lamy wiszące – mamy pewność, że z powodzeniem znajdziemy rozwiązanie odpowiadające naszym potrzebom.

Oblix

Czy jest coś, co kojarzy się z nowoczesnością bardziej, niż geometryczna forma? No właśnie! Niezwykły projekt Oblix to połączenie dynamicznego kształtu z wytrzymałymi materiałami oraz technologią LED, dzięki czemu model stanowi tak idealny kompromis pomiędzy wyglądem, a użytecznością. Projektanci marki chcieli, aby Oblix wydobył z geometrii to, co w niej najpiękniejsze – i jest to założenie, które w pełni udało się spełnić. Co zatem czyni tę kolekcję tak wyjątkową? Przede wszystkim sama konstrukcja, która gwarantuje nam czyste, miękkie światło, idealne do każdego wnętrza – również do hotelowego czy restauracyjnego.

Blog
About mceramic