Najnowsze wpisy

28 czerwca 2018

Nowości Atlas Concorde w salonach Mceramic

Kamień to materiał, który nie przestaje zaskakiwać. Klasyczny, pięknie prezentujący się we wnętrzach, odporny na intensywne użytkowanie – tym właśnie się wyróżnia. Najnowsza kolekcja płytek Atlas Concorde Marvel EDGE łączy w sobie właśnie ten wyjątkowy wygląd naturalnego kamienia z właściwościami płytek ceramicznych. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania!

Nowa linia Marvel Edge

W kolekcji Marvel EDGE znajdziemy wszystko to, co najlepsze w propozycjach włoskiego producenta Atlas Concorde. Najwyższej jakości wykonanie przeplata się tu bowiem z ponadczasowym designem, a wysokie parametry techniczne idą w parze z możliwościami aranżacyjnymi. Z tego względu, kolekcja ta stanowi doskonałe rozwiązanie zwłaszcza do przestrzeni, które muszą być zarówno reprezentacyjne, jak i funkcjonalne. Hole, restauracje, salony, gabinety SPA – oto miejsca, gdzie Marvel EEGE doskonale się sprawdzi!

Jeśli jesteś ciekaw, jak modele marki prezentują się na żywo, zapraszamy do salonu Mceramic, gdzie czekają na Ciebie najnowsze propozycje renomowanych producentów.

Aktualności
About mceramic