Najnowsze wpisy

29 września 2020

Nowości Atlas Concorde! Prism, Marvel Shine, Venti Boost.

Nowe serie w Atlas Concorde – Prism, Marvel Shine, Venti Boost

Atlas Concorde znów zachwyca oryginalnością oraz niesamowitym designem swoich nowych serii. Ponownie prezentujemy nowości tego włoskiego producenta!

 

  • Seria Prism – kolorowe szaleństwo!

Prism to płytki w 13 wyjątkowych kolorach. Idealne do mocnych, eleganckich przestrzeni. Źródłem inspiracji jest ręcznie zacierania żywica, odtworzona z absolutną głębią koloru.
Koncepcja opiera się na załamaniu światła, które twórcy odtworzyli na powierzchni płytek. Szeroka gama rozmiarów pozwala na zastosowanie tej serii w każdej aranżacji wnętrz – na ścianach i podłogach. Wszystkie kolory Prism można mieszać i dopasowywać w dowolnych sposób tworząc ciekawe zestawienia.
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji tej serii:

 

 

 

  • Marvel Shine – marmurowa elegancja

Od lat kolekcje Marvela wyznaczają standard płytek imitujących marmur. Atlas Concorde aktualnie poszerza swoją ofertę o nowego Marvela Shine inspirowanego białym, jasnym marmurem. Seria ta to cztery nowe, jasne odcienie inspirowane marmurami Calacatta i Statuario. Przez powierzchnie płytek przechodzą ciepłe lub chłodne żyły. Dzięki pełnej gamie wymiarów i dostępności płytek w dwóch grubościach – klasycznej i cienkiej – Marvel Shine może zostać wykorzystany w dowolnym pomieszczeniu – na ścianach, podłogach a nawet blatach.
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji tej serii:

 

 

  • Venti Boost – powrót do tradycji

Seria Venti Boost to płytki inspirowane enkaustyką czyli techniką malarską znana już z czasów starożytnych. Dziś płytki w tym stylu podbijają wnętrzarski rynek. Ponadczasowe wykończenie zachwyca kolorami, nasyceniem i odpornością na czynniki zewnętrze. Te piękne dekoracyjne płytki ozdobią każde wnętrze.

 

 

Blog
About mceramic