Najnowsze wpisy

1 czerwca 2017

Oświetlenie Linea Light Group

Nie tylko włoskie płytki – teraz czas na oświetlenie

Wszechstronna i stale uzupełniana oferta stanowi podstawę świata MCeramic. To właśnie dlatego w naszym asortymencie pojawiły się kolejne nowości – produkty włoskiego producenta oświetlenia Linea Light Group. Wierzymy, że zachwycające propozycje marki to krok w stronę spełnienia potrzeb naszych klientów!

Oświetlenie, które zachwyca

Już wkrótce w firmowym biurze MCeramic pojawi się wystawa oryginalnych włoskich lamp. Jakie dokładnie będą to modele? W kolekcji znajdziemy aż dwie ozdobne serie – MA[&]DE oraz linealight – które wyróżniają się ponadczasowym designem oraz niesamowitą precyzją wykonania. To nie tyle zwykłe lampy, co wyjątkowe dodatki, podkreślające piękno każdego wnętrza.

Kto odnajdzie się w świecie Linea Light Group? Tutaj nie ma żadnych reguł! Konkretne linie produktów adresowane są do projektantów oświetlenia, architektów, oraz specjalistów branżowych, przy jednoczesnym poszanowaniu potrzeb i gustów każdego indywidualnego klienta.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Linea Light Grup poprzez stronę https://www.linealight.com/pl-pl oraz do przesyłania zapytań do naszego biura handlowego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie i rozwiejemy każdą wątpliwość.

Mongolfier
Aktualności
About mceramic