Najnowsze wpisy

14 września 2017

Płytki ceramiczne 3D

Płytki ceramiczne 3D. Daj się ponieść wyobraźni!

Są oryginalne, przyciągające wzrok i niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu. Płytkiceramiczne, które dzięki swojej zróżnicowanej strukturze mogą dawać efekt trójwymiaru, zsukcesem podbijają salony aranżacji kuchni oraz łazienek – i nic dziwnego! Już teraz przekonaj się, dlaczego warto – z drobną pomocą Mceramic – przenieść swoje dotychczasowe kafle prosto w świat 3D.

Właściwości płytek 3D

Wyobraź sobie płytki o oryginalnym wyglądzie, które nie tylko zachwycają efektem wizualnym, ale i wykazują dużą trwałość, odporność na wilgoć czy działanie czynników zewnętrznych. Niemożliwe? A jednak! Płytki 3D, dzięki swojej niestandardowej strukturze, z powodzeniem spełniają wszystkie te warunki. To właśnie z tego względu projektanci tak często rekomendują je do łazienek czy kuchni, gdzie oprócz wyglądu, niezmiernie istotna jest także kwestia funkcjonalności. Co więcej, płytki tego typu doskonale sprawdzą się zarówno w domu prywatnym, jak i wszelkich reprezentacyjnych obiektach, takich jak eleganckie hotele czy restauracje. Tajemnica ich powodzenia tkwi bowiem we wszechstronności – płytki 3D zachwycają nawet po latach naprawdę intensywnej eksploatacji, a przy tym wykazują właściwości wygłuszające oraz docieplające.

Jedna płytka 3D, wiele możliwości

Oferta trójwymiarowego wykończenia może przyprawić o zawrót głowy. Od delikatnych zgrubień i tłoczeń, po efektowne fale lub nawet nierówne, kwadratowe struktury, a to wszystko w wielu wariantach kolorystycznych – świat płytek 3D robi wrażenie. I choć niektóre z kompozycji skradają serce w mgnieniu oka, to warto pamiętać, aby przy wyborze okładziny kierować się czymś więcej niż tylko wyglądem. Dlaczego jest to tak istotne? Pamiętajmy, że niewielkie gabarytowo łazienki czy kuchnie lepiej prezentować się będą w bardziej stonowanych wzorach. Kolory te nadadzą im wrażenia przestrzenności. W takich przypadkach wybieramy więc kompozycje o delikatnie zróżnicowanej strukturze bądź jeden mocny, ale niewielki akcent, np. kilka kafli nad wanną. Z kolei osoby, które w planach mają remont większych pomieszczeń, nie muszą przejmować się żadnymi ograniczeniam. Wszystkie rodzaje płytek 3D sprawdzą się znakomicie. Projektanci szczególnie polecają efekt delikatnych, przechodzących wzdłuż ściany fal, lub mocne propozycje składające się z przypominającej drewno trójwymiarowej mozaiki. Brzmi niezwykle oryginalnie – i równie wyjątkowo wygląda.

Płytki ceramiczne 3D w Mceramic

Płytki ceramiczne 3D zawitały również do Mceramic. Już teraz zapraszamy do naszego salonu, gdzie czekają nowe propozycje prosto od renomowanych producentów!

Blog
About mceramic