Najnowsze wpisy

13 kwietnia 2017

Płytki włoskie: Codzienna pielęgnacja z produktami Faber

O tym, że wiosna to czas intensywnych porządków w każdym domu, wszyscy dobrze wiemy. Ład zawitał także w świecie płytek podłogowych – po zimowym i remontowym sprzątaniu przyszła pora na ich codzienną pielęgnację. W jaki jednak sposób dbać o płytki włoskie, aby nie tylko podkreślić ich wygląd, ale i jednocześnie zachować wyjątkowe właściwości?

Pielęgnacja płytek włoskich

W walce o piękne i zadbane płytki podłogowe pomogą nam produkty renomowanej firmy Faber. Pośród linii marki znajdziemy wiele skutecznych środków, dostosowanych do konkretnych powierzchni – jednym z takich preparatów, o którym już wspominaliśmy przy okazji wiosennych porządków, jest DECERA/P. Alkaiczny środek przeznaczony do usuwania uporczywych zabrudzeń, w tym również wosków oraz oleistych plam. Na uwagę zasługuje także bohater poremontowych działań, czyli koncentrat DETERFUG, wygrywający z każdym zabrudzeniem. Także tym o oleistej strukturze czy powstałym na skutek używania innych detergentów. To, co jeszcze wyróżnia te preparaty, to wielofunkcyjność – środki z kolekcji Faber doskonale sprawdzą się nawet w skrajnych warunkach, i zachwycą jak i w przypadku, gdy płytki podłogowe wymagają specjalnego traktowania. W sytuacji uporczywego brudu również. A na jakie produkty postawić w codziennej pielęgnacji powierzchni?

Faber na co dzień

Systematyczne dbanie o płytki ceramiczne wcale nie musi być trudne. Firma Faber proponuje środki ze specjalnej linii dedykowanej właśnie takiej pielęgnacji. Środki te nie tylko znacząco ułatwią sprzątanie, ale i zadbają o perfekcyjny wygląd każdej powierzchni. Jednym z takich preparatów jest NEUGEL, skoncentrowana esencja przeznaczona do płytek ceramicznych. Wyróżniająca się przyjemnym zapachem i innowacyjną formułą, dzięki której nie pozostawia żadnych smug. Co ciekawe, NEUGEL doskonale poradzi sobie także z trudniejszymi zabrudzeniami – preparat można bowiem użyć w celu pozbycia się kamienia. Potrzebujesz wielofunkcyjnego środka, który szybko rozprawi się nawet z uciążliwymi zabrudzeniami, a przy tym będzie całkowicie bezpieczny w stosowaniu? No Mac Gel świetnie sprawdzi się w przypadku codziennej pielęgnacji płytek włoskich, a przy tym zlikwiduje uciążliwe plamy po jedzeniu czy nawet… tuszu. Uzupełnienie codziennej pielęgnacji może zamknąć preparat NO OIL. To doskonała formuła przeznaczona do każdych płytek podłogowych i nie tylko ze względu na swoją gęstość. NO OIL doskonale sprawdzi się także na pionowych powierzchniach, płyn w mig rozprawi się z oleistymi plamami, nawet tymi pozornie niemożliwymi do usunięcia.

Szybka i skuteczna pielęgnacja płytek ceramicznych? Z produktami Faber to możliwe! Renowacja przy użyciu tych specjalistycznych środków to zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy – a to ze względu na skoncentrowaną i wydajną formułę preparatów, która umożliwia długie miesiące stosowania. Jeśli jednak codzienna pielęgnacja ci nie wystarcza, już wkrótce na naszym blogu przybliżmy pewną maszynę, która wraz z innowacyjnymi produktami Faber przywraca wygląd płytki z czasów jej świetności – a którą od niedawna dysponujemy w salonie MCeramic. Zapraszamy!

Blog
About mceramic