Najnowsze wpisy

18 maja 2017

Płytki włoskie w Legendii

Nasze płytki ceramiczne w Legendii! MCeramic miało okazję współpracować z inwestorem przy przebudowie Śląskiego Wesołego Miasteczka, dostarczając na miejsce kilkaset metrów kwadratowych płytek podłogowych i ściennych. Park został zaopatrzony m.in. we włoskie płytki produkowane przez jedne z największych fabryk: DEL CONCA, Atlas Concorde, Unicom Starker oraz Gambini.

płytki Axi Golden Oak (Atlas Concorde)

Axi Golden Oak (Atlas Concorde)

Trust Gold (Atlas Concorde)

Trust Silver (Atlas Concorde)

Natural Slate Autumn (Unicom Starker)

Trust Copper (Atlas Concorde)

Trust Ivory (Atlas Concorde)

Dordogne Cendre (Unicom Starker)

płytki Axi Dark Oak (Atlas Concorde)

Axi Dark Oak (Atlas Concorde)

HDT 1 (Del Conca)

Louvio Gris (Gambini)

Wybierasz się do Parku z rodziną?

Już teraz zachęcamy do oderwania się choć na chwilę od zapierających dech w piersiach atrakcji i zwrócenia na moment w kierunku wykończenia – szczególnie na ścianach i podłodze. We wnętrzach Legendii dominują płytki HDT 1 (Del Conca), jednak możemy spotkać tam także takie serie jak Trust (Atlas Concorde), gdzie użyte zostały niemal wszystkie kolory serii: gold, copper, ivory i silver. Znaczną część powierzchni zajęły także płytki z serii Natural Slate i Dordogne (Unicom Starker), w kolorach autumn i cendre. Natomiast w miejscach, gdzie położone zostały płytki imitujące drewno, możemy podziwiać przedstawicieli serii Axi (Atlas Concorde): Golden Oak i Dark Oak.

Jeśli pragną się Państwo dowiedzieć więcej na temat powyższych serii serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Aktualności
About mceramic