Najnowsze wpisy

16 sierpnia 2018

Pokój młodzieżowy a płytki ceramiczne? Katowice Mceramic podpowiadają

Aranżacja pokoju dla nastolatka to prawdziwe wyzwanie. W końcu z jednej strony pomieszczenie musi oddawać młodzieżowego ducha, a z drugiej – być funkcjonalne, uniwersalne i dopasowane do potrzeb naszego nastolatka. O ile jednak kwestia wyboru mebli czy kolorów nie sprawia większych kłopotów, to już wybór podłogi bywa dość problematyczny. Już teraz razem z Płytki Katowice Mceramic poznaj zalety płytek ceramicznych i sprawdź, dlaczego warto wykorzystać je w aranżacji pokoju nastolatka.

Uniwersalne i pasujące do każdej aranżacji

Zdarza się, że coś, co na samym początku nas zachwycało, z czasem przestaje się podobać. I tak sofa w turkusowym kolorze, choć przez pierwszy rok użytkowania cieszyła nasze oczy, z czasem zaczyna przeszkadzać i kolidować z planowaną zmianą aranżacji. Podobny kłopot dotyka także pokojów nastolatków, których mieszkańcy często lubią wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu. Istnieje prosty sposób, aby uniknąć takiej sytuacji. Wystarczy, że postawimy na bazowe materiały – jak np. ściany w neutralnym kolorze czy klasyczne płytki ceramiczne na podłodze, a zmiana aranżacji przestanie być problemem. W pokoju nastolatka szczególnie dobrze sprawdzą się szare płytki podłogowe, są bowiem doskonałą podstawą do różnych aranżacji.

Płytki Śląsk zachwycają kolorystyką i wzorami

A może zamiast standardowych kolorów odrobina szaleństwa? Czemu nie! W młodzieżowym pokoju z pewnością sprawdzą się także płytki ceramiczne imitujące swoim wyglądem naturalne drewno lub beton. Interesującym wyborem są również modele o oryginalnej teksturze, które nadają pomieszczeniu wrażenia przestronności. Szukasz inspiracji? Warto przyjrzeć się kolekcjom Atlas Concorde – to wyjątkowa propozycja do każdego pokoju!

Wysoka odporność i łatwość w utrzymaniu czystości płytek Śląsk

Pokój nastolatka bywa miejscem intensywnych spotkań, pracownią artystyczną, oazą spokoju i poligonem doświadczalnym. To właśnie ze względu na tę intensywność, warto wybrać takie rozwiązania, które gwarantują maksimum rezultatów przy minimum wysiłku. Dobrym przykładem są tu właśnie płytki podłogowe. Wystarczy, że przetrzemy powierzchnię ściereczką nasączoną specjalnym preparatem, a znikną wszelkie zabrudzenia. Podobnie jak intensywne użytkowanie – w przypadku płytek ceramicznych nie powinniśmy obawiać się pęknięć czy zarysowań.

Blog
About mceramic