Najnowsze wpisy

22 marca 2023

Poznaj nową serię baterii – Kludi Louva 

Nowości Kludi 2023!
Poznaj nową serię baterii – Kludi Louva

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach. Nie inaczej jest w przypadku armatur łazienkowych, które z jednej strony muszą wyróżniać się pełną funkcjonalnością, z drugiej zaskakiwać designem.
Takie właśnie są produkty Kludi, dostępne w naszej ofercie Mceramic. Sprawdź nowości marki i wybierz element, który całkowicie odmieni Twoją przestrzeń.
Dziś poznaj razem z nami jedną z nowości – Kludi Louva

Kludi Louva – poznaj nowości

Elegancka, ponadczasowa, a przy tym nawiązującą do nowoczesnego designu. Niezwykła jakość materiału, która zwykłą baterię przemienia w dodatek nadający charakteru całemu wnętrzu, oraz wykonanie, perfekcyjne w każdym szczególe. Dzięki geometrycznemu kształtowi oraz funkcjonalnej konstrukcji linię Louva spotkamy zarówno w minimalistycznych, jak i klasycznie urządzonych łazienkach.

Piękna minimalistyczna forma, wyraziste linie i geometryczne kształty dostępne są w trzech kolorach: czarny mat, biały mat oraz klasyczny chrom.

Linia Louva to nie jedyna nowość w ofercie Kludi. Już w następnych artykułach przedstawimy kolejne wprowdzone serie baterii. Dodatkowo wiele z kolekcji marki zostało uzupełnionych o kolejne elementy.

Chcesz bliżej zapoznać się z nowościami Kludi? Zapraszamy do salonu Mceramic, gdzie dowiesz się więcej o nowych produktach firmy Kludi.

Blog
About mceramic