Najnowsze wpisy

26 stycznia 2023

Reprezentacyjna jadalnia z MCeramic 2023 – stoły z blatem z płytki

Reprezentacyjna jadalnia z MCeramic 2023 – stoły z blatem z płytki 

Stół z blatem z płytki

Jadalnia to z założenia pomieszczenie przeznaczone pod organizację rodzinnych uroczystości i wspólne jedzenie posiłków. Oczywistym jest więc to, że bez stołu nie możemy mówić o jadalni, a jak wybrać ten odpowiedni, który spełni nasze oczekiwania?
Dziś właśnie stół z eleganckim blatem z płytki będzie tematem, któremu poświęce ten artykuł.

Zacznijmy od tego, że płytka to jeden z najchętniej wykorzystywanych materiałów w naszych domach.Płytki stosuje się oczywiście na podłogach czy ścianach,ale także jako obudowy wanny, prysznica oraz blatach kuchennych czy łazienkowych. Spotkać też możemy piękne, niezwykle dekoracyjne stoły z płytek. 

Wybierając stół do jadalni czy salonu warto na początku rozważyć ilość miejsca jakie mamy do dyspozycji. Z płytki możemy wyciąć kształt i rozmiar stołu, który perfekcyjnie wpasujemy do każdego wnętrza. Do małego salonu szukajmy mniejszych stołów tak, aby go zdobiły, a nie przytłaczały. W dużych jadalniach możemy pozwolić sobie na dużych rozmiarów stół, przy którym zmieści się cała rodzina.

Kiedy już zdecydujemy się na konkretny wymiar i model to pozostanie nam tylko wybór płytki, z której bedzie stworzony blat. Oczywiście wybór jest ogromny więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki szerokiej ofercie możemy stworzyć stół bardzo elegancki czy taki który wpasuje się do loftowego wnętrza.

Ważne jest to, że taki blat nie wymaga specjalnej konserwacji. Blat można czyścić klasycznymi płynami, których używamy na codzień.

Zapraszamy do naszego biura, gdzie chętnie opowiemy więcej o tych niezwykle designerskich stołach i pomożemy dobrać odpowiedni model.

Blog
About mceramic