Najnowsze wpisy

13 września 2021

Stwórzmy z MCeramic bezpieczną, przestrzeń publiczna.

Stwórzmy z MCeramic bezpieczną, przestrzeń publiczna.

Stwórzmy z MCeramic bezpieczną, przestrzeń publiczna.

Przestrzeń publiczna to obszar w którym w znacznie wyższym stopniu powinno się przywiązywać wagę do kwestii higieny i dezynfekcji. Przede wszystkim chodzi tutaj o toalety w centrach handlowych, przychodniach lekarskich, na stacjach benzynowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Z takich obiektów codziennie korzystają setki, a nawet tysiące osób. Oczywiste jest, że im większe natężenie osób odwiedzających tym pilniejsza zachodzi potrzeba zapewnienia dodatkowych środków ostrożności i higieny.

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów proponujemy kilka ciekawych rozwiązań do przestrzeni publicznych.

Delabie 

Firma Delabie stworzyła specjalistyczne rozwiązania znacznie ograniczające rozwój bakterii. Armatura czasowa i elektroniczna oferuje maksymalną higienę, ponieważ brak kontaktu z dłońmi po opłukaniu zapobiega przenoszeniu bakterii na ręce. Dodatkowo Delabie w swoich miskach WC stosuje automatyczne spłukiwanie, które gwarantuje opłukanie miski po każdym użyciu.

Merida

W obiektach użyteczności publicznej ważne jest, aby stosować bezdotykowe rozwiązania nie tylko w przypadku baterii. Dozowniki mydła, podajniki ręczników papierowych czy suszarki powinny być odpowiednio dostosowane do takich miejsc. Takie urządzenia i środki higieny w swojej ofercie posiada firma Merida.

  • Bezdotykowe dozowniki mydła oraz płynów do dezynfekcji

 

  • Automatyczne podajniki ręczników papierowych

  • Suszarki do rąk

 

Zapraszamy do naszego biura handlowego, gdzie chętnie zaproponujemy odpowiednie rozwiązania do przestrzeni publicznych i nie tylko.

Blog
About mceramic