Najnowsze wpisy

20 lipca 2017

Miedź i ceramika

Stylowa miedź. Poznaj najnowsze aranżacyjne trendy

Aranżacyjne nowości nie przestają zaskakiwać. Po popularności drewnianych elementów czy tych przywodzących na myśl beton, przyszła pora na miedź – i to we wszystkich możliwych odmianach. Płytki ceramiczne, elementy wystroju, dodatki takie jak wyłączniki… tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Już teraz razem z Mceramic poznaj najnowsze tropy aranżacyjne z wykorzystaniem właśnie tego motywu!

Miedź i ceramika? Czemu nie!

Miedziany kolor i struktura wcale nie muszą kojarzyć się z surowym klimatem fabryki. Najlepszym przykładem są płytki ceramiczne utrzymane właśnie w takiej stylistyce, które doskonale sprawdzają się także w tradycyjnych aranżacjach. Glazura nawiązująca do miedzianych „przetarć” w eleganckiej łazience, a może w kuchni? Czemu nie! Zdecydowany kolor oraz oryginalna faktura co prawda nie odnajdą się w roli głównego motywu całego pomieszczenia, ale na pewno zachwycą jako dekoracyjny dodatek.

Mosiądzowe wyłączniki

Czasem wystarczą jedynie dodatki, aby nadać wnętrzu zupełnie nowego stylu. Unikatowe wyłączniki JUNG z serii LS 990 to idealna propozycja zarówno do klasycznego mieszkania, jak i takiego utrzymanego w stylu loft. Do wyboru mamy dwie opcje: klasyczny mosiądz, doskonale komponujący się z wytwornym wnętrzem, i antyczny mosiądz, zachwycający ponadczasowym designem. Co ciekawe, taki dodatek to nie tylko stylowy, ale i funkcjonalny wybór. Wszystko to za sprawą wykorzystanego do projektu materiału, który jest odporny na długoletnie, intensywne użytkowanie nawet w trudnych warunkach. Oznacza to, że wyłączniki JUNG  sprawdzą się nie tylko w domach prywatnych, ale i w hotelach, restauracjach czy innych publicznych budynkach. Jeśli dodamy do tego uniwersalne wzornictwo oraz najwyższą jakoś wykonania, zyskamy dodatek, wobec którego trudno przejść obojętnie. Jeśli interesuje Państwa bardziej tematyka włączników Jung zapraszamy do obszerniejszej lektury na ich temat w jednym z poprzednich naszych artykułów, które znajdą państwo tutaj.

Poszukujesz wyjątkowych elementów utrzymanych w „miedzianej” stylistyce? Nasi specjaliści doradzą i podsuną najlepsze rozwiązania, dzięki którym twoje mieszkanie zyska zupełnie nowego ducha. Już teraz zapraszamy do salonu Mceramic!

Blog ,
About mceramic