Najnowsze wpisy

2 sierpnia 2022

Systemy kuchenne Grohe – perfekcyjne rozwiązania razem z MCeramic

Perfekcyjne rozwiązania do kuchni Grohe

Innowacyjne systemy kuchenne i baterie Grohe zostały stworzony tak, aby jak najbardziej odpowiadały potrzebom użytkowników. Dodatkowo produkty Grohe wyróżniają się świetnym designem.

Grohe Blue

Świeża, przefiltrowana woda prosto z baterii kuchennej. W tej kolekcji znaleźć można modele z opcją wody gazowanej!

Grohe Blue Home
Prywatne źródło wody schłodzonej i gazowanej. Najpierw woda jest filtrowana w celu pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń. Następnie zostaje schłodzona i nasycona dwutlenkiem węgla – stopień nasycenia wybieramy sami poprzez przycisk na uchwycie.
Uchwyt po prawej stronie baterii klasycznie miesza ciepłą i zimną wodę, pełniąc funkcję standardowej baterii, a ten po lewej służy do obsługi systemu Grohe Blue.
Wskaźnik z diodami LED na uchwycie przedstawia kolorami wybrany stopień nagazowania wody, a także ostrzega gdy wydajność filtra spadnie do 10%.
Baterie Grohe Blue Home są również dostępne z wyciąganą wylewką co zapewnia funkcjonalność i elastyczność.

Grohe Blue Professional
Źródło wody w Twojej firmie. Kolekcja Professional to seria stworzona z myślą o firmach przez co została wyposażona w większą jednostkę chłodzącą. 24h przez 7dni w tygodniu – dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

Grohe Red

Nigdy więcej nie czekaj, aż woda w czajniku się zagotuje. Z innowacyjnym systemem Grohe Red napełnisz każde naczynie wrzątkiem, który popłynie prosto z Twojej baterii.
100stopni dostępne od ręki!
Grohe nie zapomniało również o specjalnym zabezpieczeniu ChildLock, które zapewnia bezpieczeństwo użytkowania baterii. Kiedy wybierasz system Grohe Red masz pewność, że stawiasz na bezpieczeństwo. Produkt przeszedł niemiecki test SGS-TUV, co oznacza, że niezależna instytucja potwierdziła, że zostały spełnione wymogi bezpieczeństwa oraz standardy jakości.

 

Zapraszamy do naszego biura, gdzie można przetestować działanie baterii Grohe Blue!

Blog
About mceramic