Najnowsze wpisy

5 października 2017

Targi Cersaie 2017. Razem z Mceramic poznaj najnowsze trendy!

Targi Cersaie 2017. Razem z Mceramic poznaj najnowsze trendy!

Kolejne wyjątkowe święto designu już za nami! W dniach 25 – 29 września w Bolonii odbyły się targi Cersaie 2017, podczas których Atlas Concorde zaprezentował nowe kolekcje płytek. Na targach obecna była także reprezentacja Mceramic – oto, jakie nowości wypatrzyliśmy.

Płytki Atlas Concorde

Poszukujesz gresu, który swoim wyglądem przywodził będzie naturalny surowiec? Kolekcja NID to aż cztery odcienie płytek – Light, Natural, Whisky oraz Cashmere – których nie sposób odróżnić od drewnianych wykończeń i… w tym tkwi właśnie ich cała magia. Elegancka i prosta linia NID doskonale odnajdzie się w sypialniach oraz salonach, a także we wnętrzach hotelowych czy restauracyjnych.

Piękne kolory i prosta struktura – oto połączenie, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Elegancka kolekcja ARKSHADE zachwyca szeroką gamą barw, dzięki czemu z powodzeniem dopasujemy ją do dowolnej aranżacji. Duet gładkiej powierzchni z klasycznymi kolorami możemy uzupełnić także płytkami podłogowymi.

Naturalny wygląd przełamany nowoczesnym designem? To możliwe! Nowa linia KONE prosto od Atlas Concorde to idealne rozwiązanie dla wszystkich reprezentacyjnych wnętrz, takich jak hole, recepcje czy łazienki w hotelach bądź restauracjach. Stonowane barwy zestawiono tutaj z nieco nieregularną strukturą, z kolei całość płytek podłogowych utrzymano w trzech odsłonach – lappato, grip oraz matt.

Płytki 3D to propozycja, wobec której trudno przejść obojętnie. I nic dziwnego! Kolekcja trójwymiarowych płytek od Atlas Concorde to zarówno proste linie, jak i fantazyjne rozety czy eleganckie fale. Co więcej, dzięki szerokiej ofercie wzorów, z pewnością uda nam się dopasować płytki 3D do specyfiki konkretnego pomieszczenia – także tego niewielkiego czy o trudnym w aranżacji kształcie.

CIEKAWOSTKI

Poszukujesz oryginalnych płytek do swojej łazienki? Postaw na rozwiązanie 3D prosto od Atlas Concorde – dzięki szerokiej ofercie wzorów, znajdziesz model dostosowany zarówno do przestronnego, jak i mniejszego pomieszczenia.

Drewniana podłoga to marzenie wielu z nas – które często jednak, z różnych powodów, nie może zostać zrealizowane. Bez obaw! Płytki z linii NID to doskonała alternatywa dla naturalnego drewna, która zachwyca funkcjonalnością oraz niesamowitym, naturalnym designem.

Nie bójmy się bawić kolorami! Linia ARKSHADE to kolekcja płytek utrzymana w wyjątkowych barwach, które można ze sobą fantazyjnie łączyć.

Aktualności
About mceramic