Najnowsze wpisy

24 sierpnia 2017

Technolam

Technolam – Amb OMESHI avorio oro nero albergo

Produkty Technolam w Mceramic

Kolejne nowości już w ofercie Mceramic! Wyjątkowe wieloformatowe płyty włoskiej marki Technolam to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno jako blat do kuchni, jak i materiał do powlekania ścian działowych czy szafek. Sprawdź, jakie jeszcze produkty zawitały do naszego asortymentu! Technolam – specjaliści w swojej dziedzinie. Propozycje włoskiej marki Technolam to płyty wykonane z naturalnych, wolnych od toksycznych substancji materiałów, które możemy wykorzystać w wielu elementach wykończenia wnętrz. Dzięki właściwościom technicznym oraz łatwości obróbki, a także różnej grubości – od 3,5 mm do 12 mm – płyty świetnie sprawdzą się jako:

  • materiał do powlekania ścian działowych,
  • blat do kuchni,
  • materiał do powlekania elementów wyposażenia wnętrza, np. szafek kuchennych.

To jednak nie jedyne zalety wyrobów Technolam. Ich powierzchnie występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z powodzeniem dopasujemy je do każdego wnętrza. Produkty firmy wyróżniają się także wysoką odpornością na zarysowania, uderzenia czy działanie promieni UV.

Jakość i różnorodność

Jakość, różnorodność  oraz wysoka jakość wykonania płytek firmy Technolam idą w parze z wieloma możliwościami aranżacyjnymi.
Wyroby marki wyróżniają bowiem nieszablonowe kształty oraz duże wymiary, które jednak bez problemu można dopasować do swoich potrzeb. W jaki sposób? Istnieje możliwość cięcia w warunkach fabrycznych, i to zarówno na konkretny wymiar, jak i określony kształt (heksagony, koła czy wachlarze). Firma oferuje także wykonanie dostosowanych do naszych indywidualnych potrzeb elementów do kuchni czy łazienki.

Poszukujesz sprawdzonego, a jednocześnie oryginalnego rozwiązania? Warto zwrócić uwagę na wyjątkową kolekcję Ambienta, która swoim wzornictwem nawiązuje do designerskich tapet i wyrobów tekstylnych. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura.

Technolam

Technolam – Amb EXAGONA bianco oro

Technolam

Technolam – Amb MEDICEA negozio  grigio bianco

Aktualności
About mceramic