Najnowsze wpisy

3 lutego 2020

Innowacyjne rozwiązanie – toalety myjące

Innowacyjne rozwiązanie – bidet i miska WC w jednym, czyli toaleta myjąca.

Woda, jeśli chodzi o utrzymywanie czystości jest bezkonkurencyjna, dlatego toaleta myjąca to świetna propozycja dla osób ceniących sobie higienę i komfort.

Obecnie na rynku znajdziemy wiele modeli toalet myjących, które z powodzeniem możemy dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Świetną propozycją jest toaleta podwieszana Grohe Sensia Arena. Ten niemiecki producent postawił na innowację, komfort i przede wszystkim jakość. Miska Sensia Arena wyróżnia się opływowym kształtem oraz idealnie podkreśla styl nowoczesnej łazienki. Urządzenie wyposażone jest w dwa osobne ramiona z czterema rodzajami natrysków : delikatny dla kobiet, pulsacyjny, tylny oraz oscylujący. Pośród zalet miski można również wymienić funkcję usuwania nieprzyjemnych zapachów, podświetlanie zewnętrzne i wewnętrzne oraz wbudowany czujnik ruchu. Grohe od dawna stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego miskę można obsługiwać z pilota jak i również za pomocą aplikacji w telefonie. Warto wspomnieć o technologii Grohe AquaCeramic, dzięki której zanieczyszczenia nie przylegają do muszli.

Kolejnym świetnym połączeniem bidetu z miską WC są toalety Geberit AquaClean, które zapewniają uczucie świeżości i czystości. W ofercie firmy Geberit znaleźć można trzy modele toalet myjących: Mera, Sela i Tuma. Każda z misek zapewnia pełen komfort i spełnia najwyższe wymagania w zakresie funkcjonalności. Charakteryzują się nienagannym wzornictwem, dyskretną elegancją i przede wszystkim świetnymi rozwiązaniami. Urządzenia Geberit, podobnie jak Grohe posiadają funkcje usuwania zapachów, suszenia ciepłym powietrzem oraz ogrzewanie deski. Dzięki idealnemu połączeniu techniki i designu toalety myjące nie zajmują więcej miejsca niż tradycyjne miski.

 

 

Toalety myjące z pewnością zapewniają komfort, a ich estetyczny design sprawia, że wpasowują się w każde wnętrze. Rozwiązanie tego typu cieszy się już dużym uznaniem – w końcu to komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca w jednym.

 

 

Blog
About Weronika Tejs