Najnowsze wpisy

19 kwietnia 2019

Trendy w projektowaniu: białe baterie łazienkowe

Klasyka na nowo? Czemu nie! Białe baterie łazienkowe to ciekawa propozycja dla każdego, kto w zwykłym designie szuka czegoś ponadczasowego i z nutą elegancji.

Białe baterie łazienkowe w Twoim domu

Biel idzie często w parze z minimalizmem. Z tego właśnie powodu białe baterie sprawdzą się w duecie z „bogatszymi”, naturalnymi materiałami, jak np. płytki imitujące swoim wyglądem drewno. Co więcej, takie połączenie jest niezwykle uniwersalne i sprawdza się bez względu na metraż łazienki.
Białe baterie to również świetne rozwiązanie do wnętrz mono kolorystycznych oraz tych, gdzie postawiono na kontrast z czernią. Szczególną uwagę warto zwrócić na jasne baterie o lekko błyszczącym wykończeniu, jak modele marki GROHE.

Gdzie kupić białe baterie łazienkowe?

Choć popularność białych baterii łazienkowych stale rośnie, ich dostępność w salonach nie jest wcale tak oczywista. Najlepiej modeli tego typu szukać w firmach oferujących szeroki wybór rożnych marek i producentów, w tym również tych zagranicznych. Białe baterie znajdziesz m.in. w salonie Mceramic, gdzie oprócz wysokiej jakości płytek ceramicznych dostępne są także inne elementy wyposażenia, jak armatura, wanny, kabiny czy chemia budowlana. W ofercie Mceramic znajdziemy produkty firm takich jak Kludi czy GROHE.

Biała bateria umywalkowa – same plusy

Dlaczego warto postawić na białą baterię łazienkową? Odpowiedzi na to pytanie jest kilka. Pierwsze, co nasuwa się na myśl, to oryginalność – biała bateria jest bowiem świetnym podkreśleniem aranżacji. Jasne krany w połączeniu z białymi umywalkami wyglądają elegancko i niecodziennie, ale nie przesadnie. Kolejnym argumentem przemawiającym za baterią w takim kolorze są jej aspekty użytkowe. Jak się okazuje, biel w lekko satynowym wydaniu to nasz sprzymierzeniec w sprzątaniu i polerowaniu. Na białych bateriach nie widać zacieków po wodzie, śladów palców czy plam po mydle.Wystarczy, że przy rutynowym sprzątaniu przetrzemy białe części szmatką z detergentem – i gotowe.

Blog
About mceramic