Najnowsze wpisy

16 listopada 2017

Umywalka w roli głównej

Umywalka w roli głównej

Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że wybór właściwej umywalki to trudna sztuka. W końcu często stanowi ona nie tylko funkcjonalny, ale i reprezentacyjny element całego pomieszczenia – szczególnie w duecie z lustrem. Zastanawiasz się nad remontem łazienki i wymianą swojej umywalki na lepszy model? Poznaj przewodnik Mceramic po najnowszych, aranżacyjnych trendach i już teraz wybierz propozycję swoich marzeń!

Oryginalny kształt umywalki

Elegancka misa, a może wręcz przeciwnie – nowoczesna, składająca się wyłącznie z ostrych kątów forma? Od pewnego czasu wszystkie chwyty są dozwolone! W zabawie kształtem jedynym ograniczeniem jest miejsce, które chcemy przeznaczyć na umywalkę – co w przypadku niewielkich gabarytowo pomieszczeń może być nieco problematyczne. Jak zatem połączyć kwestię wielkości i projektu marzeń? Bez obaw! Dzięki szerokiej ofercie produktów, z pewnością znajdziemy kilka wygodnych rozwiązań, które odczarują również bardzo małą łazienkę. Dobrym posunięciem będzie na pewno zakup umywalki narożnej, którą z powodzeniem „schowamy” w kącie pomieszczenia. Jeśli mamy do czynienia nie tylko z niewielkim, ale i wąskim metrażem, postawmy na umywalkę podłużną – co pozwoli zaoszczędzić miejsce i zachowa harmonię wystroju.

Zwróć uwagę na materiał

Ceramiczne umywalki powoli ustępują miejsca oryginalniejszym materiałom. I nic dziwnego! Hartowane szkło, naturalny kamień, a nawet zachwycające drewno… Możliwości aranżacyjnych jest naprawdę wiele. Co więcej, często takie modele nie tylko wyróżniają się niebanalnym wyglądem, ale i praktycznymi właściwościami, przydatnymi zwłaszcza w przypadku małych dzieci czy często użytkowanych przestrzeni publicznych. Ciekawym rozwiązaniem są zwłaszcza umywalki wykonane ze stali nierdzewnej – stylowe, ale i niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości.

Sposób zabudowy

W świecie umywalek wyróżniamy wiele sposobów montażu. Modele wiszące i stojące, meblowe, a może wpuszczone w blat lub podblatowe? Przyznajemy – bez odpowiedniego rozeznania można całkowicie stracić głowę. W Mceramic jednak nasi specjaliści od aranżacji wnętrz podsuną najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu twoja łazienka zyska zupełnie nowy charakter.

Blog
About mceramic