Najnowsze wpisy

26 października 2018

Unicom Starker na Targach Cersaie 2018. Co nowego nas czeka?

Targi Cersaie 2018 to święto designu i kreatywności, które co roku przyciąga setki projektantów i amatorów nowoczesnego wzornictwa. Wśród wystawców nie mogło więc zabraknąć zarówno największych producentów płytek, jak i małych manufaktur, oferujących wyselekcjonowane i oryginalne kolekcje. Było tam też Unicom Starker – marka znana ze swoich wyjątkowych projektów. Co konkretnie firma zaprezentowała na targach? Sprawdź to razem z płytki Katowice Mceramic.

Nowości na targach Cersaie 2018

Cosmic, Evostone, Seamless, Seamless décor, Réverie – oto główne propozycje marki na nadchodzący rok. To, co wyróżnia te serie na tle pozostałych kolekcji, to zaakcentowanie inspiracji naturą oraz możliwościami, jakie przed nami stawia. Nie zabrakło także bardziej nowoczesnych, graficznych motywów – te z kolei reprezentuje seria Seamless, cała skąpana w neutralnych szarościach.

Jeśli z kolei szukasz czegoś, co choć na moment przeniesie Cię do tej bardziej intrygującej strony designu, postaw na kolekcję Réverie, przepełnioną oryginalnymi wzorami i zabawą formą.

Na targach zaprezentowano także nową odsłonę projektu 2thick w formacie 80×80. To dobra wiadomość zwłaszcza dla tych osób, które szukają płytek ceramicznych do stosowania na zewnątrz – serie 2thick są bowiem przeznaczone do wykańczania powierzchni takich jak tarasy czy obrzeża budynków.

Unicom Starker – inspiracje

Są tacy twórcy, których projekty zachwycają na pierwszy rzut oka. Właśnie taki jest włoski producent Unicom Starker, którego płytki ścienne i podłogowe znajdziemy w każdym miejscu, gdzie najważniejsza jest jakość i oryginalny design.

To, co sprawia, że projekty Unicom Starker są tak wyjątkowe, to zgrabne łączenie stylów. Płytki tego producenta to bowiem z jednej strony śledzenie obecnych trendów we wzornictwie, z drugiej fascynacja naturą i klasycznym designem. Dynamiczne, stylowe i ponadczasowe – takie są właśnie wyroby Unicom Starker.

Unicom Starker w płytki Śląsk Mceramic

Zakup odpowiednich, włoskich płytek może przysporzyć pewnych problemów. Ciężko bowiem znaleźć w Polsce punkty, które oferowałyby szeroki wybór produktów włoskich producentów, zamiast ograniczać się jedynie do starszych kolekcji. W płytkach Śląsk Mceramic czekają jednak na Ciebie zarówno aktualne, jak i starsze serie – dzięki czemu z pewnością wybierzesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Źródło: http://www.unicomstarker.com/web/guest/detail-news/-/detail/88062/Cersaie%202018

Blog
About mceramic