Najnowsze wpisy

26 lipca 2022

Unicom Starker – najciekawsze kolekcje 2022 – Venice, Oxid 

Unicom Starker – najciekawsze kolekcje 2022 – Venice, Oxid

VENICE 

Seria Venice to kolekcja zachwycająca swoim nowoczesnym designem i klasą. Inspiracja klasycznymi, weneckimi kamieniami przeniesiona na płytki w różnych barwach.
Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, możemy stworzyć wyjątkową przestrzeń w naszych domach.
W serii występuje sześć kolorów: Rialto, Canalgrande,Giudecca, San Marco,  Murano, La Fenice

W kolekcji Venice możemy znaleźć, aż pięć różnych formatów płytek: 20×20, 30×60, 60×119,5, 60×60 oraz 80×80 . Dodatkowo powstały dwa dekory: przepiękna mozaika oraz heksagony.

OXID

Kolekcja Oxid i czerpie inspirację ze świata minerałów i jego metalicznych refleksów. Niezwykle bogata w kolory nada odważnego charakteru wszystkim przestrzeniom.
Pięć wyjątkowych wykończeń wpasuje się idealnie w klimat pomieszczeń w stylu nowoczesnym, industialnym czy loftowym: Titanium, Silver, Lava, Iron, Emerald

Unicom Starker postawił na szeroką różnorodność wymiarów. Płytki z serii Oxid powstały w formatach: 7,4×30, 15×60, 3060, 60×60, 90×90 oraz 60×119,5.
We wszystkich pięciu kolorach występuje również mozaika oraz heksagony.

To, co sprawia, że projekty Unicom Starker są tak wyjątkowe, to zgrabne łączenie stylów. Płytki tego producenta to bowiem z jednej strony śledzenie obecnych trendów we wzornictwie, z drugiej fascynacja naturą i klasycznym designem. Dynamiczne, stylowe i ponadczasowe – takie właśnie są kolekcje Unicom Starker.

Wszystkie te wyjątkowe serie zakupić można w MCeramic. Zapraszamy na Śląsk, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów włoskich producentów

Blog
About mceramic