Najnowsze wpisy

18 grudnia 2018

Urządź kuchnię razem z Mceramic. Poznaj nowe rozwiązania!

Kuchnia nie bez przyczyny nazywana jest sercem domu. Dziś podpowiemy wam, jak ją urządzić z Mceramic – tak, aby była wygodna w użytku i zachwycała wyglądem. Zaczynamy!

Płytki w nowoczesnej kuchni

Jak kuchnia, to i odpowiednie płytki ceramiczne.  W 2018  nasze domy, w tym również kuchnie, zdominowane zostały przez płytki nawiązujące swoim wyglądem do marmuru. Wygląda na to, że rok później niewiele się zmieni – marmur to nadal mocny trend w aranżacji, choć na równi z kaflami imitującymi drewno lub naturalne kamienie. Słowem – w nowoczesnej kuchni rządzą inspiracje naturą. Płytki nawiązujące do tego właśnie trendu znajdziesz w Mceramic.

Kuchenne tonacje

Kolory w aranżacji kuchni? Króluje modne połączenie szarości z zielenią, a także nieco przybrudzona biel. Pamiętajmy, że barwy w kuchni, oprócz aspektu wizualnego, mają również inną rolę. Mowa tu o funkcjonalności – to pomieszczenie narażone na liczne zabrudzenia oraz zacieki, stąd warto zdecydować się na kolory „maskujące” podobne niespodzianki.

Nowoczesne baterie

Na rynku znajdziemy bardzo wiele rodzajów baterii. Czasem przytłoczeni wyborem, decydujemy się na model polecany w sklepie, często nie sprawdzając innych opcji – a to spory błąd, szczególnie, że współczesne baterie mają wiele do zaoferowania. Widać to szczególnie w propozycjach marki Grohe, która oferuje produkty o iście wszechstronnym zastosowaniu. Przykład? Jeden z ostatnich modeli Grohe to… źródło wody pitnej zaklęte w designerskim projekcie baterii. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, Grohe Blue Home zapewni nam schłodzoną wodę niegazowaną, lekko gazowaną i gazowaną – i to wszystko po przyciśnięciu jednego przycisku. Firma oferuje jeszcze baterię Grohe RED, która z kolei da nam wodę  wrzącą  – szybko, bezpiecznie i bez czekania na zagotowanie się w czajniku.

Równie interesująco przedstawiają się propozycje od Kludi. Baterie tej firmy wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz szeregiem funkcjonalności maksymalnie ułatwiających codzienne gotowanie. Regulowanie temperatury i ilości wody za pomocą uchwytu, a także ponadczasowy design – to zapewnią Ci produkty Kludi.

Kuchnia razem z Mceramic

Aranżacja kuchni to spore wyzwanie. Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić tę przestrzeń, aby uzyskać maksimum wygody użytkowania, a przy tym nie pozbawić jej domowej atmosfery, zwróć się po pomoc do specjalistów. W salonie Mceramic czekają na Ciebie osoby, które sztukę wyciągania maksimum potencjału z minimum możliwości mają w małym palcu – szkoda  nie wykorzystać ich doświadczenia!

Blog
About mceramic