Najnowsze wpisy

29 marca 2021

Wiosna 2021 tuż, tuż

Wiosna 2021 tuż, tuż

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie remontu. Na zewnątrz zaczyna się robić ciepło, dni są dużo dłuższe, a mamy więcej energii do działania!
Warto postawić na zmiany w swoim mieszkaniu, aby poczuć świeży powiew wiosennego wiatru.

Jak w prosty sposób odmienić wnętrze na wiosnę?

Najważniejsza i jednocześnie najłatwiejsza zmiana, której możemy dokonać w naszym domu to kolor ścian. Z firmą Caparol i jej farbami łatwo tego dokonać.
Najmodniejsze kolory wiosenne to na pewno słoneczny żółty, zielony w każdym odcieniu oraz kolory pomarańczowe. Oczywiście warto je połączyć z kolorem bazowym takim jak szarym czy białym, dzięki czemu nasze wnętrze nie stanie się przytłaczające. Jeśli postawimy na kolory neutralne w połączeniu z mocnymi barwami otrzymamy świetny efekt!

Farby Caparol możemy barwić we wszystkich możliwych kolorach ze wzornika RAL, oraz dedykowanych wzorników producenta więc dobranie odpowiedniej barwy nie jest problemem. Szczególnie polecane do wnętrz są farby lateksowe z serii Samtex. Ze względu na swoje właściwości Samtex przeznaczony jest do barwienia w systemie ColorExpress na wybrany kolor. Jeśli zdecydujemy się na intensywne barwy warto przygotować podłoże poprzez przemalowanie go jaśniejszym lub mniej intensywnym kryjącym kolorem o zbliżonej barwie do tej, którą wybraliśmy.

 

Płytki inspirowane naturą

Kwieciste wzory czy liście, mocno kojarzą nam się z wiosną, dlatego stawiajmy na kolorowe płytki! Nietuzinkowe wzory idealnie wpasują się we wnętrze, do którego pragniemy wprowadzić trochę wiosny. Połączone z klasycznym drewnem stworzą elegancką przestrzeń. Kolory wnętrz inspirowane naturą tworzą świetny nastrój we wnętrzu, dzięki czemu możemy się w nim bardziej zrelaksować.

Takie płytki oferują przede wszystkim włoscy i hiszpańscy producenci, tacy jak APE Ceramica, Ornamenta czy Peronda.

Zapraszamy do naszego biura gdzie pomożemy odmienić wnętrze każdego domu!

Blog
About mceramic